Apteka

1. Pewna apteka
apteka - apodiscounter.pl

Branża farmaceutyczna przynosi ogromne wręcz zyski. Odpowiada za to niewątpliwie stale rosnąca liczba schorzeń i rozmaitych dolegliwości, za które odpowiada ogólnie pojmowany rozwój technologiczny. Zmiana trybu życia, brak ruchu i postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego to tylko kilka ważniejszych czynników. Nie można nie brać jednak pod uwagę jeszcze innej kwestii – a mianowicie samych cen leków. Niestety, koszt produkcji stanowi tylko bardzo niewielki ułamek ostatecznej ceny każdego leku, nie można też zapominać o marżach kolejnych pośredników. Co to oznacza dla przeciętnego konsumenta? Większe wydatki na produkty pierwszej potrzeby, niestety…

2. Apteka apo-discounter.pl – korzystne rozwiązanie

E-handel (z angielskiego e-commerce) to sposób na tańsze zakupy. Sprzedawca nie ponosi tu dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem powierzchni sklepowych, bezpośrednią obsługą klienta, a to z kolei pozwala na znaczną redukcję ostatecznej ceny oferowanego produktu. Zasada ta działa w każdej branży – apteki nie są tu wyjątkiem. Pomimo wielu prawnych zawiłości i niedopowiedzeń, a także nacisku ze stron właścicieli aptek tradycyjnych, ten segment rynku mocno się rozwija. Szacuje się, że już niedługo nawet co piąty, szósty lek będzie sprzedawany za pośrednictwem Internetu. Ma to związek z rosnącą popularnością tego medium, coraz większym zaufaniem Polaków do e-zakupów i wspomnianymi już wyżej korzyściami ekonomicznymi.

Doskonałym na to przykładem jest apteka apo-discounter , która w ciągu czterech lat działalności zdobyła zaufanie tysięcy klientów. Odpowiada za to w szczególności doskonała funkcjonalność strony internetowej, dbałość o każdego klienta oraz błyskawiczna wręcz realizacja zamówień. Każdy klient z pewnością docenia też wyjątkowo atrakcyjne ceny – apteka ta oferuje leki, suplementy diety i preparaty w cenach nawet o 60% tańszych niż w aptece tradycyjnej.

Jakość i dbałość o klienta apteka ta udowodnia także dzięki posiadanym przez nią certyfikatom. W szczególności chodzi tu o certyfikat zarządzania jakością DIN ISO 9001:2008. Dodatkowo wspomnieć należy o certyfikacie Trusted Shops, gwarantującym bezpieczeństwo zamówień i ich w pełni darmowe ubezpieczenie. Ochrona danych osobowych każdego klienta potwierdzona jest stosownym certyfikatem SSL, a uczciwość wobec kontrahentów oraz klientów potwierdza znak firmowy Rzetelnej Firmy.

Branża farmaceutyczna wymaga odpowiedniego kontaktu z klientem i wymusza wręcz konieczność jego dokładnego informowania o każdym produkcie. Służą temu w szczególności dokładne, rzetelne i wyczerpujące opisy każdego produktu, a także dedykowane kanały komunikacyjne uruchomione w aptece apo-discounter: telefoniczne, live chat oraz email. Pozwala to na błyskawiczną odpowiedź na każde pytanie i rozwianie każdej pojawiającej się w toku zakupów wątpliwości.




Kontyunuj zakupy

0