Strona główna > Przeziębienie i grypa > Gorączka > Ibuprofen AL akut 400 mg tabletki powlekane

Ibuprofen AL akut 400 mg tabletki powlekane (20 szt.)

12 apoPunkty
dostępny
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 209
zł 17,35*
zł 11,79*
  • Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny
  • Na objawowe leczenie łagodnego do umiarkowanie silnego bólu i gorączki
  • 1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu
Nr art.: 05020875
Producent: ALIUD Pharma GmbH
Marka: Ibuprofen AL
Postać: tabletki powlekane

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Thomapyrin Intensiv tabletki zł 23,99

Ibuprofen AL akut 400 mg tabletki powlekane 20 szt. od ALIUD Pharma GmbH PZN 05020875
32%
oszczędzasz
Thomapyrin Intensiv tabletki 20 szt. od A. Nattermann & Cie GmbH PZN 00624605
37%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 35,78 *

W sumie oszczędzasz: zł 20,04

Ibuprofen AL akut 400 mg tabletki powlekane 20 szt. od ALIUD Pharma GmbH PZN 05020875
32%
oszczędzasz
Ibuprofen AL akut 400 mg tabletki powlekane (20 szt.)
dostępny
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 209
zł 17,35*
zł 11,79*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0