Odchudzanie z Fit+FeelGood

,

Czy odchudzanie musi być niesmaczne i łączyć się z samymi wyrzeczeniami? Chociaż w procesie utraty wagi istotna jest rezygnacja z niezdrowych nawyków żywieniowych, nie trzeba męczyć się na siłę. Koktajle na odchudzanie mogą znacznie uprzyjemnić redukcję masy ciała i jednocześnie odżywić organizm.

Utrata wagi nie zawsze musi być niesmaczna lub pozbawiona smaku.

Zdrowe i skuteczne odchudzanie nie musi wiązać się ze skomplikowanymi tabelkami, planami i liczeniem kalorii. Na liście zakupów nie trzeba wcale umieszczać egzotycznych i trudno dostępnych owoców i warzyw. Utrata masy ciała może być prosta i przyjemna, smaczna i efektywna.

Dietetycy i naukowcy z najlepszych ośrodków badawczych zgadzają się co do jednego: w odchudzaniu kluczową rolę odgrywają kalorie. Każdy człowiek wydatkuje swoją energię na codzienne życie: oddychanie, przemianę materii itd. Problem zaczyna się wtedy, kiedy kalorie dostarczane do organizmu liczbowo przewyższają te, które spalamy. Do tego dołóżmy wątpliwą jakość jedzenia, które spożywamy, np. fast foody i żywność przetworzoną. Po jakimś czasie orientujemy się, że mamy problem z nadwagą. Dlatego kluczem jest zmniejszenie liczby kalorii dostarczanych każdego dnia do organizmu, aby mógł on czerpać energię z obecnych „zasobów”.
preparaty odchudzające

Już po tygodniu regularnego stosowania zauważalny spadek masy ciała!

Wielu specjalistów uważa, że jednym z kluczy do sukcesu jest brak uczucia głodu. To właśnie spadek glukozy we krwi sprawia, że chcemy coś przegryźć, nawet krótko po posiłku. Sięgamy wtedy po niezdrowe przekąski, często bardzo słodkie, ponieważ szybko poprawiają nasze ogólne samopoczucie. A to jest właśnie błąd, ponieważ cały nasz wysiłek i chęci mogą być zniweczone przez batonik, cukierki lub słodkie chrupki do mleka. Co więcej, przy dietach bardzo restrykcyjnych, nasz organizm przechodzi w stan magazynowania. Wszystko, co zjemy jest automatycznie przetwarzane w glikogen i tkankę tłuszczową na wypadek kolejnego postu”. O skutecznym odchudzaniu możemy więc zapomnieć.

Bardzo ważne podczas odchudzania jest również nasze zdrowie. To, że chcemy zrzucić kilka kilogramów, nie znaczy, że mamy to robić nieostrożnie. Organizm, aby móc pracować prawidłowo, potrzebuje składników odżywczych, które zapewnią mu rozwój i codzienną egzystencję. Odchudzając się, wybierajmy produkty, które nam to zapewnią.

Odchudzanie z FIT + Feelgood to szybkie i proste rozwiązanie.

Koktajle na odchudzanie z serii Fit + Feelgood zaopatrują nasz organizm w odpowiednią ilość podstawowych składników odżywczych. Znajdują się z nich witaminy, minerały oraz inne składniki odżywcze. Co więcej, Fit + Feelgood jest dostępny w wielu smakach: jagodowo-jogurtowym, czekoladowo-orzechowym, czarnych borówek,, bananowym, kawowo-kakaowym, brzoskwiniowo-morelowym czy bitej śmietany. Dzięki różnorodności, dieta koktajlowa nie nudzi się za szybko i mamy większe szanse powodzenia.

koktajl odchudzający

foto: pexels/Pixabay

Dobra jakość oraz wyjątkowa formuła

Wysokowartościowy skład produktu gwarantuje zaopatrywanie organizmu we wszelkie niezbędne substancje odżywcze:

  • 3-składnikowe białko, które przeciwdziała niepożądanemu rozpadowi mięśni i tkanek, oraz zapobiega wystąpieniu niedoboru białka w organizmie;
  • włókna probiotyczne, które mają pozytywny wpływ na florę jelitową;
  • kwasy tłuszczowe Omega 3 — najcenniejsze kwasy dla zdrowia w organizmie.

Dwa proste przepisy na sukces

Stosowanie w zastępstwie całodziennego pożywienia:

Najszybsze i najbardziej efektywne działanie Fit + Feelgood można uzyskać, stosując go przez 2-3 tygodnie i zastępując całkowicie pozostałe posiłki. Dzienna dawka Fit + Feelgood to 5 porcji po 43g. Przygotowanie: 3 płaskie miarki produktu (43 g) należy rozpuścić w 200ml letniej wody lub mleka o obniżonej zawartości tłuszczu, dokładnie mieszając w shakerze lub mikserze. Rozmieszany napój pozostawić na 1 minutę i po tym czasie kilkukrotnie wstrząsnąć oraz wypić.

Stosowanie w zastępstwie posiłku:

W celu łagodnego i stopniowego zrzucenia wagi, można napojem Fit + Feelgood zastąpić dwa posiłki w ciągu dnia. W takim wypadku jedną trzecią posiłków przygotowujemy samemu, według uznania. Należy przy tym pamiętać, aby w sumie nie przekroczyły one 600 kcal zawartości tłuszczu. Pomiędzy posiłkami można również spożywać owoce. Przygotowanie: 4 dość płaskie miarki produktu (54 g)  należy rozpuścić w 300ml letniego mleka (1,5% zawartości tłuszczu) dokładnie mieszając w shakerze lub mikserze. Rozmieszany napój pozostawić na 1 minutę i po tym czasie kilkukrotnie wstrząsnąć oraz wypić. Aby uniknąć efektu jo-jo i utrzymać idealną wagę przez jak najdłuższy okres, zaleca się stosować Fit + Feelgood w zastępstwie całego pożywienia przez jeden dzień w tygodniu.

koktajl odchudzający w proszkukoktajl na odchudzanieshake proteinowykoktajl białkowyfit feelgood koktajl