Strona główna > Apteka wysyłkowa

Apteka wysyłkowa

1. Kupuj w aptece wysyłkowej

Apteki wysyłkowe, mimo wielu niewątpliwych zalet, wśród których wymienić należy znacznie niższe ceny, wciąż nie cieszą się pełnym zaufaniem klientów. Wina za ten stan rzeczy leży jednak jedynie po ich stronie, bowiem na skutek często popełnianych błędów, skutecznie odstraszają od siebie swoich potencjalnych klientów.

W przeważającej mierze odpowiada za to nieodpowiednie, niefunkcjonalne i po prostu trudne w prowadzeniu procedury realizacji zakupów. Najczęściej sprowadza się to do źle zaprojektowane strony internetowej apteki wysyłkowej. Innym częstym błędem jest także niechlujne, nierzetelne wprowadzanie opisów leków i innych substancji około medycznych dostępnych w aptece. W przypadku leków dokładna i rzetelna informacja jest podstawą – nieodpowiednie dawkowanie czy stosowanie nieodpowiednich do danego schorzenia preparatów może odbić się negatywnie na zdrowiu. Ostatnim częstym zarzutem podnoszonym przeciwko aptekom wysyłkowym są nadmiernie długie czasy realizacji zamówienia i jego wysyłki.

2. Apteka wysyłkowa apo-discounter.pl

Wszystkich tych błędów nie popełnia niemiecka apteka wysyłkowa Apo-Discounter, która już od roku 2008 roku prężnie działa także na rynku polskim, stale poszerzając grono swoich klientów, których liczba przekroczyła już zawrotną liczbę 100 tysięcy. Co odpowiada za tak znaczny sukces?

Z pewnością wyróżnikiem apteki wysyłkowej Apo-Discounter jest jej przystępność – strona internetowa apteki pozwala na błyskawiczne odnalezienie szukanej kategorii i konkretnego produktu. Kolejnym atutem jest szczegółowy i wyczerpujący opis każdego dostępnego w aptece produktu. Każdy produkt ma wyszczególniony skład, efekty działania, zalecane środki ostrożności oraz inne użyteczne dla konsumenta informacje. Każdy klient apteki wysyłkowej Apo-Discounter z pewnością docenia sprawność jej działania. Każda zamówienie kompletowane jest już w przeciągu 24 godzin od jego złożenia. Czas dostawy złożonego zamówienia uzależniony jest od stanu magazynu, ale nie wynosi więcej niż 6 dni. Najważniejszym z punktu widzenia klienta atutem apteki wysyłkowej Apo-Discounter jest jednak to, że oferuje ona bogaty asortyment leków, kosmetyków i suplementów diety w bardzo atrakcyjnych cenach.

Apteka wysyłkowa Apo-Discounter stawia przede wszystkim na jakość – dotyczy to zarówno oferowanych przez nią produktów, jak i obsługi klienta. Na jej półkach znajdują się tylko produkty pochodzące od uznanych, renomowanych producentów, zarówno zagranicznych, jak i polskich. Poza lekami każdy klient może zakupić w niej wysokiej jakości kosmetyki, a także różne urządzenia diagnostyczne i medyczne. Stale prowadzone są promocje i systemy dodatkowych gratisów. Ceny w porównaniu do aptek tradycyjnych mogą być nawet o 60% niższe.Kontyunuj zakupy

0