Strona główna > Medycyna naturalna > Ekstrakty kwiatowe Dr Bacha

Ekstrakty kwiatowe Dr Bacha

Firma Nelsons została założona w 1960 roku i jest nadal w rękach rodzinnych. Ma ona długą tradycję w dziedzinie produkcji wysokiej jakości produktów naturalnych, także oryginalnych mieszanek kwiatowych Bacha. W Niemczech firma Nelsons jest bardzo znana dzięki swoim oryginalnym ekstraktom kwiatowym Dr Bacha, które są podstawą terapii kwiatowej Dr. Bacha.

Jakość to podstawa sukcesu: to motto dr. Bacha i firmy Nelsons

Dr. Edward Bach pragnął udostępnić publicznie swoje esencje kwiatowe i dlatego poprosił firmę Nelsons Homeopathic Pharmacy w Londynie w latach 30. o pomoc. Zgodnie z jego instrukcjami, produkowano i sprzedawano z udostępnionych przez Dr Bacha nalewek matki, pojedyncze ekstrakty kwiatowe. W roku 1990 współpraca pogłębiła się i dzisiejsza firma Nelson Ltd. otrzymała zlecenie przejęcia całej produkcji oryginalnych ekstraktów kwiatowych Dr Bacha i produktów z serii Rescue Remedy i zapewnienia wysokiej jakości. W Wimbledonie i Londynie butelkuje się i sprzedaje miliony butelek rocznie do ponad 70 krajów.

Dr. Bach i jego receptura na ekstrakty kwiatowe

Ekstrakty kwiatowe Bacha to 38 esencji wynalezionych przez brytyjskiego lekarza Edwarda Bacha w latach trzydziestych ostatniego stulecia z kwiatów dziko rosnących roślin i drzew. Edward Bach był znanym naukowcem, mikrobiologiem i praktykował jako lekarz w Londynie na Harley Street. Każdy z 38 ekstraktów kwiatowych odpowiada 38 negatywnym emocjom. Ostatnie lata swojego życia Dr Bach spędził w "Mount Vernon", małym domu w hrabstwie Oxfordshire, gdzie dokończył swoje prace naukowe. Dzisiaj "Mount Vernon" jest znany jako „The Bach Centre“. Tak zwane "Mothertinctures" (nalewki matki do dalszego rozcieńczenia i butelkowania) są nadal przyrządzane jak za życia dr. Bacha. Rośliny są także nadal zbierane na terenach ustalonych przez dr. Bacha. Firma Nelson produkuje konsekwentnie według oryginalnej receptury i zapisów dr. Edwarda Bacha. Produkty te są wysyłane z Wimbledon na cały świat.

Produkty Rescue Remedy pomagają w sytuacjach, którym towarzyszy napięcie i stres, np. przed randką, egzaminem, rozmową kwalifikacyjną, czy niezręczną sytuacją. Kropelki RESCUE, pastylki, kremy, żele i produkty na noc są wyprodukowane z oryginalnej mieszanki kwiatowej RESCUE®.

2 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany
BESTSELLER
zł 33,27*
zł 30,59*
PZN 03912799 (CP*: zł 61.18/100 g)
  • Suplement diety o smaku pomarańczowym
  • Zawiera ekstrakty kwiatowe
  • Może wspomagać łągodzenie stresu
dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 179
zł 62,70*
zł 34,79*
PZN 00170104 (CP*: zł 173.95/100 ml)
  • Krople sporządzone wg oryginalnej receptury
  • Produkt naturalny
  • Suplement diety
dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 179
Polub nas na Facebook-u
Instagram
Youtube
Bio?Logicznie!
apoPrimo - program punktowy
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności