Strona główna > Xls Medical Carbblocker na odchudzanie

Xls Medical Carbblocker na odchudzanie (60 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 09076370

Oryginalny produkt Omega Pharma Deutschland GmbH
Cena podstawowa: zł 321.95/100 g
Marka: XLS-Medical

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 130,39*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Naturalny składnik aktywny - PhaseLite™
  • Zmniejsza wchłanianie kalorii z węglowodanów
  • Usuwa niestarwione węglowodany bezpośrednio z organizmu
  • Bardzo dobrze tolerowany

Zastosowanie Xls Medical Carbblocker na odchudzanie (Opakowanie: 60 szt.)

Zmniejsza aż do 2/3 wchłanianie kalorii z typowego posiłku, w związku z czym pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów oraz utrzymywaniu pożądanej wagi. Produkt nie zawiera sztucznych barwników, aromatów, konserwantów i składników pochodzenia zwierzęcego.

Efekt działania Xls Medical Carbblocker na odchudzanie (Opakowanie: 60 szt.)

Każda tabletka zawiera PhaseLite® - standaryzowany, silnie skoncentrowany kompleks glikoproteinowy pochodzenia roślinnego (bez modyfikacji genetycznych). Dzięki niemu, zredukowana zostaje ilość kalorii wchłanianych z węglowodanów poprzez zmniejszenie aktywności enzymu alfa-amylazy w procesie trawienia węglowodanów. Mniej strawionych węglowodanów oznacza mniej wchłoniętej glukozy a w konsekwencji - mniej glukozy odłożonej w postaci tłuszczu. Niestrawione węglowodany są naturalnie wydalane z organizmu.

Skład

Podstawowa substancja czynna - PhaseLite® oraz pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, fructo-oligosacharydy, fosforan trójwapniowy, stearynian magnezu

Środki ostrożności

Ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników; w przypadku dzieci do 12-go roku życia; w okresie ciąży i laktacji; u osób ze wskaźnikiem BMI poniżej 18,5; w przypadku diabetyków oraz osób z innymi chorobami produkt nie powinien być stosowany.

Sposób użycia

W celu zmniejszenia masy ciała przyjmować 2-3 tabletki 2-3 razy dziennie, przed głównym posiłkiem. W celu kontrolowania odpowiedniej masy ciała przyjmować 2 tabletki 2-3 razy dziennie, przed głównym posiłkiem. Połknąć w całości popijając obficie wodą (250ml). Nie należy przyjmować więcej niż 6 tabletek dziennie.

Dodatkowe informacje

Produkt przeznaczony w szczególności dla osób, które spożywają w znacznych ilościach produkty bogate w węglowodany, takie jak chleb, ryż, ziemniaki i makarony.

W połączeniu ze zdrową dietą oraz regularnymi ćwiczeniami Xls Medical Carbblocker na odchudzanie (Opakowanie: 60 szt.) umożliwia skuteczne kontrolowanie i zarządzanie wagą ciała.
Suplementy diety nie mogą zastąpić zróżnicowanej diety i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zalecana dawka dzienna nie powinna być przekroczona.

Xls Medical Carbblocker na odchudzanie (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Omega Pharma Deutschland GmbH, Benzstr. 25, 40476 Herrenberg

Xls Medical Carbblocker na odchudzanie  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Xls Medical Carbblocker na odchudzanie (60 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 130,39*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności