Strona główna > Wala Akne kapsułki na trądzik

Wala Akne kapsułki na trądzik (100 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 01399961

Oryginalny produkt WALA Heilmittel GmbH
Marka: Wala

Wysyłka gratis od zł 179
wycofany ze sprzedaży
×

Niestety ten produkt został wycofany ze sprzedaży. Chętnie pomożemy w wyborze podobnego preparatu.


zł 86,11
zł 67,59*
Do listy zakupów
Tego produktu nie mamy w ofercie
Z chęcią sprawdzimy możliwość wprowadzenia tego produktu do oferty.

zakupy w apo-discounter.pl
  • Leczniczy preparat homeopatyczny
  • Zalecany przy chorobach, zmianach skórnych
  • Nadmierna aktywność gruczołów łojowych, trądzik
  • Likwidacja przyczyn dolegliwości – a nie samych skutków.

Zastosowanie Wala Akne kapsułki na trądzik (Opakowanie: 100 szt.)

Wala Akne kapsułki na trądzik (Opakowanie: 100 szt.) to produkt przeznaczony dla młodzieży w okresie dojrzewania – zarówno chłopców, jak i dziewcząt. Pozwala zachować gładkość i zdrowy wygląd skóry nawet pomimo burzy hormonów. Stosować zarówno w przypadku zaobserwowania objawów trądziku młodzieńczego, jak również dla odpowiedniej profilaktyki skóry – kiedy dziecko wchodzi w wiek, w którym trądziku należy się już spodziewać.

Efekt działania Wala Akne kapsułki na trądzik (Opakowanie: 100 szt.)

Wala Akne kapsułki na trądzik (Opakowanie: 100 szt.) reguluje zjawisko zwiększonej aktywności metabolicznej, które jest właściwe młodzieży w okresie dojrzewania, a które prowadzi do powstawania na skórze szpecących wyprysków, potocznie zwanych „pryszczami”. Wala Akne kapsułki na trądzik (Opakowanie: 100 szt.) optymalizuje dystrybucję składników odżywczych i energetycznych w organizmie, zapobiegając tym samym nadmiernemu zaopatrywaniu w nie gruczołów łojowych. Zapobiegając nadaktywności tych gruczołów Wala Akne kapsułki na trądzik (Opakowanie: 100 szt.) zapobiega zbyt intensywnemu odkładaniu się łoju w porach skórnych, a w efekcie nie dopuszcza do powstawania trądziku.

Skład

Składniki działające: Amethyst 5,0 mg; Betula pendula ferm 34e O 0,05 mg; Carbo vegetabilis 5,0 mg; Carvi aetheroleum 0,25 mg; Cochlearia officinalis ex herba ferm 33b O (HAB, Vs. 33b) 0,05 mg; Foeniculi amari fructus aetheroleum 0,25 mg; Fucus vesiculosus e planta tota ferm 51 O (HAB, Vs. 51) 0,05 mg; Fumaria officinalis ex herba ferm 33c O (HAB, Vs. 33c) 0,05 mg; Graphites Dil. D11 aquos. 0,05 mg; Juniperus communis e fructibus ferm 35a O (HAB, Vs. 35a) 0,05 mg; Oxalis acetosella e planta tota ferm 34b O (HAB, Vs. 34b) 0,05 mg; Rhamnus frangula e cortice ferm 33e O (HAB, Vs. 33e) 0,05 mg; Rosa e floribus ferm cum Ferro O (HAB, Vs. 37a) 0,05 mg; Tropaeolum majus ex herba ferm 33b O (HAB, Vs. 33b) 0,05 mg; Urtica dioica e planta tota ferm 33c O (HAB, Vs. 33c) 0,05 mg; Viola tricolor ex herba ferm 33e O (HAB, Vs. 33e) 0,05 mg.

Składniki dodatkowe: guma arabska suszona rozpyłowo, żelatyna, syrop glukozowy suszony rozpyłowo, ziemia lecznicza, maltodekstryna, woda oczyszczona.

Środki ostrożności

Produktu nie należy stosować w przypadku stwierdzonej alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników, lub jakiekolwiek produkty z brzozy, kopru, jałowca, kminku, bądź innych roślin baldaszkowatych albo astrowatych.
Nie stosować w trakcie ciąży lub karmienia piersią, u dzieci poniżej 10. roku życia, a także w przypadku nadwrażliwości na jod, oraz dolegliwości tarczycy lub nerek.
Nie stosować z środkami przeczyszczającymi.

Sposób użycia

Przyjmować 3 kapsułki dziennie: 1 rano i 2 wieczorem. Popijać odpowiednią ilością płynu.
Wala Akne kapsułki na trądzik (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: WALA Heilmittel GmbH, Dorfstr. 1, 73087 Bad Boll Eckwälden

Wala Akne kapsułki na trądzik  zamów na apo-discounter.pl
21%
oszczędzasz

Wala Akne kapsułki na trądzik (100 szt.)

wycofany ze sprzedaży
×

Niestety ten produkt został wycofany ze sprzedaży. Chętnie pomożemy w wyborze podobnego preparatu.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 86,11
zł 67,59*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności