Strona główna > Układ krwionośny > Cholesterol > Telcor Arginin plus tabletki powlekane

Telcor Arginin plus tabletki powlekane (240 szt.)

(1)
Nr art.: 03104757

Oryginalny produkt Quiris Healthcare GmbH & Co. K
Cena podstawowa: zł 105.68/100 g
Marka: Telcor

Wysyłka gratis
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 336,16
zł 215,59*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Wspomaga leczenie nadciśnienia krwi oraz stwardnienia tętnic (miażdżyca)
  • Kompozycja niezbędnych składników odżywczych
  • Bezpieczny: możliwość stosowania wraz z innymi lekami sercowo-naczyniowymi

Zastosowanie Telcor Arginin plus tabletki powlekane (Opakowanie: 240 szt.)

Naturalne leczenie nadciśnienia krwi i stwardnienia tętnic. Dzięki unikalnej kombinacji argininy i naturalnych składników odżywczych takich jak kwas foliowy, witamina B6 i B12 Telcor Arginin plus tabletki powlekane (Opakowanie: 240 szt.) skutecznie obniża ciśnienie krwi i pozytywnie wpływa na stan tętnic. Może być stosowany w połączeniu z lekami sercowo-naczyniowymi, nadaje się do długotrwałego stosowania.

Telcor Arginin plus tabletki powlekane (Opakowanie: 240 szt.) został stworzony jako suplement diety dla dorosłych cierpiących z powodu miażdżycy i nadciśnienia krwi, jest ważnym, starannie zaprojektowanym preparatem, zaspokajającym szczególne potrzeby żywieniowe takich pacjentów. Szczególnie ważne jest stosowanie Telcor Arginin plus tabletki powlekane (Opakowanie: 240 szt.), pod kontrolą lekarską, przez osoby cierpiące na cukrzycę, ponieważ już we wczesnym etapie cukrzycy występuje stwardnienie tętnic.

Telcor Arginin plus tabletki powlekane (Opakowanie: 240 szt.) zawiera szczególną kombinację ważnych dla organizmu protein budulcowych takich jak L-arginina a także witaminę B oraz kwas foliowy. Nie zawsze można zapewnić odpowiednią dawkę L-argininy i kwasu foliowego z żywności, na przykład u pacjentów cierpiących z powodu miażdżycy tętnic lub cukrzycy. W połączeniu za zdrową dietą, skład Telcor Arginin plus tabletki powlekane (Opakowanie: 240 szt.) wpływa na pozytywne zmiany w tętnicach.

Skład

1x tabletka zawiera:
  • 600 mg L-argininy
  • 150 µg kwasu foliowego
  • 0,75 mg witaminy B6
  • 0,5 µg witaminy B12

pełny skład: arginina (70,6%), celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, triglicerydy, kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, talk, dwutlenek tytanu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), kwas foliowy, cyjanokobalamina (witamina B12)

Środki ostrożności

W przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników zawartych w preparacie nie powinien być on stosowany

Sposób użycia

Dwa razy dziennie (rano i wieczorem), wziąć 2 tabletki podczas posiłku, popijając płynem. Na początku leczenia można stosować wyższą dawkę (3 x 2 tabletki) po konsultacji z lekarzem. Długotrwałe stosowanie jest zalecane.

Dodatkowe informacje

Używać tylko pod nadzorem lekarza.
Telcor Arginin plus tabletki powlekane (Opakowanie: 240 szt.) nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji, nie nadaje się dla dzieci.
Telcor Arginin plus tabletki powlekane (Opakowanie: 240 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Quiris Healthcare GmbH & Co. K, Isselhorster Strasse, 33334 Gütersloh

Telcor Arginin plus tabletki powlekane  zamów na apo-discounter.pl
35%
oszczędzasz

Telcor Arginin plus tabletki powlekane (240 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis
zł 336,16
zł 215,59*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności