Strona główna > Rodzina i dziecko > Sab simplex na kolki - czy dział

Sab simplex na kolki - czy działa?

Sab simplex na kolki - czy działa?

zdjęcie produktu Sab Simplex krople

Kolki u niemowląt zaczynają się wcześnie i często są dosyć bolesne, zarówno u dzieci karmionych z butelki, jak i piersią. Takie dolegliwości utrudniają dziecku spokojny sen i odpoczynek oraz wywołują ból, a to z kolei sprawia, że dziecko jest niespokojne i płacze. Zdesperowani i zmęczeni rodzice często nie wiedzą, jak uporać się z nawracającymi kolkami u niemowlęcia. Jednak znając właściwe środki, możemy szybko i skutecznie pomóc dziecku oraz zlikwidować kolki. Jednym z takich skutecznych, sprawdzonych środków jest Sab Simplex.

Co to jest Sab Simplex?

Sab Simplex to niemiecki suplement diety, przeznaczony do stosowania u niemowląt i małych dzieci. Został stworzony jako środek niwelujący wzdęcia i gazy w przewodzie pokarmowym u dzieci za sprawą głównego składnika - Simethiconum. Preparat ten ma formę kropli, które można łatwo podać dziecku bezpośrednio do buzi lub dodać do pokarmu. Środek zwalcza przyczynę powstawania wzdęć, usuwając z przewodu pokarmowego pęcherzyki gazu, co w efekcie eliminuje bolesne zaparcia i kolki u dziecka.

Jaki skład ma sab simplex?

Składnikiem aktywnym suplementu diety Sab Simplex jest środek o nazwie Simethiconum, który działa w jelitach, by eliminować gazy. Simethiconum to składnik zawierający dimethiconum, który jest bardzo skuteczny w usuwaniu gazów, wzdęć, zaparć. Działa przy tym osłonowo na nabłonek jelita. Preparat ponadto preparat zawiera: Carbomer, kwasek cytrynowy, hypromellose, benzoesan sodu, substancję słodzącą, sacharynę, kwas sorbinowy, aromat malinowy, aromat waniliowy oraz wodę. Taki prosty skład jest bezpieczny dla małych dzieci, a przy tym skuteczny. Jeśli zamierzasz zacząć stosować preparat u swojego dziecka, poddaj je próbie alergicznej - jedynym przeciwwskazaniem stosowania środka jest uczulenie dziecka na Simethiconum.

Czy Sab Simplex działa?

Sab Simplex to niemiecki preparat z długoletnią tradycją. O skuteczności i popularności preparatu Sab Simplex świadczą lata jego obecności na niemieckim rynku. Jest to bezpieczny, sprawdzony środek na kolki i wzdęcia u dzieci. Teraz jest dostępny w Polsce, dzięki czemu również polscy rodzice będą mogli przekonać się, że temat kolek nie musi być koszmarem. Sab Simplex eliminuje przyczynę kolki w miejscu jej powstawania, bardzo szybko przynosząc ulgę dziecku. Mamy stosujące Sab Simplex u swoich dzieci potwierdzają, że stosowały już wiele środków, ale dopiero Sab Simplex przyniósł ich dzieciom ulgę. Jest to preparat polecany przez pediatrów, również dzięki temu, że jest dostępny bez recepty i bardzo łatwy w dawkowaniu i podawaniu. Zapytaj o Sab Simplex swojego pediatrę, by uzyskać więcej informacji na temat jego działania.

Dawkowanie Sab Simplex

Preparat Sab Simplex jest prosty w użyciu oraz w dawkowaniu. W przypadku pojawienia się kolki u dziecka należy dodać do butelki mleka piętnaście kropli preparatu oraz rozmieszać. Sab Simplex można mieszać również z innymi płynami, na przykład dodać do soku lub herbatki dziecka. W przypadku niemowlęcia karmionego piersią, preparat można również zaaplikować za pomocą łyżeczki bezpośrednio przed karmieniem. W razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem, który pomoże dobrać odpowiednią dawkę preparatu do potrzeb dziecka.

Sab Simplex to najszybsza i najskuteczniejsza odpowiedź na bolesne kolki u dziecka. Dzięki zastosowaniu tego suplementu diety problem kolek i wzdęć szybko minie. O tym, że z kolkami można sobie poradzić, przekonało się już wielu rodziców, którzy polecają Sab Simplex swojej rodzinie i znajomym.

0 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany
Polub nas na Facebook-u
Instagram
Youtube
Bio?Logicznie!
apoPrimo - program punktowy
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności