Dzien Matki

Z okazji tego Święta podziękujmy wszystkim Matkom za ich trud!

Chociaż Dzień Matki obchodziło się w wielu regionach Europy już od średniowiecza (wówczas jeszcze jako święto kościelne), w Polsce Dzień Matki jako oficjalne święto obchodzono po raz pierwszy dopiero w 1923 roku. Wielki wpływ na to miał na początku XIX wieku ruch kobiet w Stanach Zjednoczonych, któremu udało się pod koniec 1914 roku, ustanowić Dzień Matki jako oficjalne święto w tym państwie. Od tego czasu obchodzi się to święto niemal na całym świecie.

Z okazji tego Święta podziękujmy wszystkim Matkom za ich trud!

Kto chce podziękować swojej Matce za otrzymaną miłość i wychowanie, ten może jej podarować w tym szczególnym dniu drobny prezent, kwiaty lub przygotować niespodziankę. Z pewnością każda Matka będzie zadowolona z drobnego upominku i kilku godzin relaksu w gronie najbliższych.

W imieniu Apo-Discounter.pl chcielibyśmy w ten bardzo szczególny dzień również podziękować wszystkim mMatkom przede wszystkim za zaufanie, które podarowały nam, wybierając nasze produkty dla siebie i swoich dzieci. Dziękujemy za codzienny wysiłek i trud włożony na rzecz rodziny!

Tu znajdziecie Państwo dalsze informacje na temat ciąży.

Przejdź do kategorii: Pomysły na prezenty

zakupy w apo-discounter.pl
0 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści