Strona główna > Pasconeural Injektopas 2% ampułki

Pasconeural Injektopas 2% ampułki (10 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 11170001

Oryginalny produkt PASCOE pharmazeutische Präpara

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 40,15
zł 35,59*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Działanie przeciwbólowe
  • Blokowanie nerwów
  • Składniki naturalnego pochodzenia
  • Szybkie efekty przy niewielkiej dawce

Zastosowanie Pasconeural Injektopas 2% ampułki (Opakowanie: 10 szt.)

Pasconeural Injektopas 2% ampułki (Opakowanie: 10 szt.) zawierają środek homeopatyczny stosowany w obszarze układu nerwowego.

Efekt działania Pasconeural Injektopas 2% ampułki (Opakowanie: 10 szt.)

Pasconeural Injektopas 2% ampułki (Opakowanie: 10 szt.) przeciwdziałają chorobom dzięki silnemu wpływowi na neurowegetatywny układ nerwowy. Zawarty w nich środek może blokować nerwy i tym samym zmniejszać ból. Dawki są nieduże, szybko łagodzą uczucie bólu i dyskomfortu. Produkt zawiera prokainę, która ma silne działanie znieczulające o długim czasie narastania znieczulenia, a ponad to blokuje kanały sodowe.
Pasconeural Injektopas 2% ampułki (Opakowanie: 10 szt.) zapewniają znieczulenie nasiękowe, przewodowe i lędźwiowe, blokadę nerwów obwodowych. Są także stosowane w geriatrii, m.in. w zaburzeniach odżywiania, nerwobólach i zapaleniu wielonerwowym, miażdżycy naczyń mózgowych i obwodowych.
Pasconeural Injektopas 2% ampułki (Opakowanie: 10 szt.) są aplikowane dożylnie wprowadzając niezbędne substancje bezpośrednio do krwioobiegu i dzięki temu zostają błyskawicznie rozprowadzone po wszystkich organach i tkankach. Działają dzięki temu znacznie szybciej, niż miałoby to miejsce w przypadku stosowania doustnych suplementów diety.

Skład

W 1 ampułce (2ml) znajduje się: 34,65 mg prokainy, 40 mg chlorowodorku prokainy, woda do wstrzykiwań, soda kaustyczna do dostosowania pH, chlorek sodu, monohydrat kwasu cytrynowego.

Środki ostrożności

Nie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych, na któryś z jego składników. Produktu nie należy stosować jednocześnie z innymi preparatami do wykonywania zastrzyków. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Sposób użycia

Domięśniowo. Dawkę i częstotliwość stosowania dobiera lekarz, w zależności od stanu chorobowego. Wstrzykiwanie tego środka powinno być przeprowadzane wyłącznie przez przeszkolony personel medyczny lub wykwalifikowanego homeopatę. Nie należy stosować leku zbyt często, ze względu na tachyfilaksję (szybki rozwój tolerancji na lek).
Nawet leki homeopatyczne nie powinny być stosowane przez dłuższy czas bez konsultacji z lekarzem.
Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci w zacienionym miejscu o temperaturze nieprzekraczającej 25⁰C.
Pasconeural Injektopas 2% ampułki (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: PASCOE pharmazeutische Präpara, Schiffenberger Weg 55, 35394 Giessen

Pasconeural Injektopas 2% ampułki  zamów na apo-discounter.pl
11%
oszczędzasz

Pasconeural Injektopas 2% ampułki (10 szt.)

dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 40,15
zł 35,59*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
0
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności