Paracetamol Stada roztwór 200mg/ 5ml (100 ml)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 04525857

Oryginalny produkt STADAPHARM GmbH
Cena podstawowa: 17.19zł/100 ml
Marka: Paracetamol STADA

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 17,19*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Leczenie umiarkowanego i łagodnego bólu
  • Zmniejsza gorączkę
  • Wspomaga leczenie objawów grypy lub przeziębienia
  • 200 mg Paracetamoli
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Grippostad C kapsułki 28,59 zł

Paracetamol Stada roztwór 200mg/ 5ml  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Grippostad C kapsułki  zamów na apo-discounter.pl
49%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 45,78 zł *
W sumie oszczędzasz: 27,53 zł


Zastosowanie Paracetamol Stada roztwór 200mg/ 5ml (Opakowanie: 100 ml)

Paracetamol Stada roztwór 200mg/ 5ml (Opakowanie: 100 ml) wspomaga leczenie dolegliwości związanych z przeziębieniem lub grypą. Posiada właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

W przypadku wystąpienia stanu zapalnego lub w sytuacji gdy dolegliwości utrzymują się dłużej niż 3 dni, należy przerwać kurację Paracetamol Stada roztwór 200mg/ 5ml (Opakowanie: 100 ml) i skonsultować się z lekarzem.

Skład

200 mg paracetamolu substancje pomocnicze: aromat malinowy, pirosiarczyn sodu, glikol propylenowy, sacharyna sodowa, kremowy aromat, sorbitol pomocniczy, woda oczyszczona

Środki ostrożności

Preparatu nie należy stosować w przypadku potwierdzonej nadwrażliwości na składnik aktywny i którąkolwiek z substancji pomocniczych.

W przypadku pacjentów cierpiących z powodu zaburzonych czynności wątroby, zespół Gilbert preparat powinien być stosowany z zachowaniem szczególnej ostrożności, najlepiej po uprzedniej konsultacji z lekarzem.

Sposób użycia

1 miarka preparatu odpowiada 5ml roztworu (= 200 mg paracetamolu)

Ilość podawanego paracetamolu uzależniona jest od masy ciała i wieku pacjenta, zazwyczaj wynosi ona 10-15 mg preparatu / kg masy ciała.

Jeżeli nie ustalono z lekarzem inaczej:
  • niemowlęta w wieku 6-12 miesięcy (masa ciała 7-9 kg)
    • dawka dzienna: 2,5 ml preparatu (= 100 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 10 ml preparatu (= 400 mg paracetamolu)

  • dzieci w wieku 1-2 lata (masa ciała 10-12 kg)
    • dawka dzienna: 3,75 ml preparatu (= 150 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 15 ml (= 600 mg paracetamolu)

  • dzieci w wieku 2-5 lat (masa ciała 13-18 kg)
    • dawka dzienna: 5 ml preparatu (= 200 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 20 ml preparatu (= 800 mg paracetamolu)

  • dzieci w wieku 5-8 lat (masa ciała 19-25 kg)
    • dawka dzienna: 7,5 ml preparatu (= 300 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 30 ml preparatu (= 1200 mg paracetamolu)

  • dzieci w wieku 8-11 lat (masa ciała 26-32 kg)
    • dawka dzienna: 10 ml preparatu (= 400 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 40 ml preparatu (= 1600 mg paracetamolu)

  • dzieci w wieku 11-12 lat (masa ciała 33-43 kg)
    • dawka dzienna: 12,5 ml preparatu (= 500 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 50 ml preparatu (= 2000 mg paracetamolu)
Paracetamol Stada roztwór 200mg/ 5ml (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: STADAPHARM GmbH, Stadastr. 2-18, 61118 Bad Vilbel

Paracetamol Stada roztwór 200mg/ 5ml  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Paracetamol Stada roztwór 200mg/ 5ml (100 ml)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 17,19*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
0
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści