Paracetamol Stada 500mg tabletki (10 szt.)


Oryginalny produkt cell pharm GmbH Nr art.: 03366196

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
6,79*
Zawiera 8 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Leczenie bolesności o łagodnym i umiarkowanym nasileniu
  • Działa przeciwgorączkowo
  • Zapobiega rozwojowi stanu zapalnego
  • Dobrze tolerowany
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Grippostad C kapsułki 25,79 zł

Paracetamol Stada 500mg tabletki zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Grippostad C kapsułki zamów na apo-discounter.pl
52%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 32,58 zł *
W sumie oszczędzasz: 28,21 zł


Zastosowanie Paracetamol Stada 500mg tabletki (Opakowanie: 10 szt.)

Paracetamol Stada 500mg tabletki (Opakowanie: 10 szt.) to preparat wspomagający leczenie dolegliwości związanych z bólem o umiarkowanym lub łagodnym nasileniu oraz działający przeciwgorączkowo. Paracetamol Stada 500mg tabletki (Opakowanie: 10 szt.) zapobiega rozwojowi choroby (w tym chroni przed nawrotem zakażenia), zmniejsza gorączkę.

Skład

Każda tabletka Paracetamol Stada 500mg tabletki (Opakowanie: 10 szt.) zawiera:

  • 500 mg Paracetamol

  • karboksymetyloskrobia sodowa typu A (substancja pomocnicza)
  • celuloza mikrokrystaliczna (substancja pomocnicza)
  • stearynian magnezu(substancja pomocnicza)
  • powidon K90 (substancja pomocnicza)

Środki ostrożności

Preparat nie powinien być stosowany:

  • jeżeli u pacjenta stwierdzono nadwrażliwość (uczulenie) na paracetamol lub którąkolwiek z substancji pomocniczych
  • jeżeli pacjent cierpi na niewydolność nerek


Stosowanie preparatu wyłącznie po uprzedniej konsultacji/ pod nadzorem lekarza:
  • jeżeli pacjent cierpi na chorobę alkoholową
  • jeżeli u pacjenta stwierdzono zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby (zapalenie wątroby, zespół Gilberta)
  • jeżeli pacjent cierpiał w przeszłości na niewydolność nerek

Sposób użycia

Jeżeli nie ustalono z lekarzem inaczej:

  • młodzież w wieku 12 lat oraz osoby dorosłe (masa ciała > 43 kg)
    • dawka dzienna: 1-2 tabletki (= 500-1000 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 8 tabletek (= 4000 mg paracetamolu)

  • dzieci w wieku 11-12 lat (masa ciała 33-43 kg)
    • dawka dzienna: 1 tabletka (= 500 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 4 tabletki (= 2000 mg paracetamolu)

  • dzieci w wieku 8-11 lat (masa ciała 26-32 kg)
    • dawka dzienna: 1/2 tabletka (= 250 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 2 tabletki (= 1000 mg paracetamolu)*
      * w wyjątkowych sytuacjach można podać maksymalnie 3 tabletki w ciągu dnia, w minimum 4 godzinnych odstępach (3 tabletki = 1500 mg paracetamolu)

  • dzieci w wieku 4-8 lat (masa ciała 17-25 kg)
    • dawka dzienna: 1/2 tabletki (= 250 mg paracetamolu)
    • maksymalna dawka dzienna: 2 tabletki (= 1000 mg paracetamolu)

Dodatkowe informacje

Nie należy przekraczać zalecaną dawkę dzienną

Paracetamol Stada 500mg tabletki (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: cell pharm GmbH,

Paracetamol Stada 500mg tabletki zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Paracetamol Stada 500mg tabletki (10 szt.)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
6,79*
Zawiera 8 % VAT
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Kup na raty
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści