Strona główna > Środki przeciwbólowe > Ból głowy > Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki

Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (20 szt.)

(1)
Nr art.: 01126111

Oryginalny produkt ratiopharm GmbH
Marka: Paracetamol-ratiopharm

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 12,96
zł 9,59*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Na lekkie i mocne bóle.
  • Zbija gorączkę.
  • Sprawdzona skuteczność.
  • Nie zawiera laktozy.

Zastosowanie Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (Opakowanie: 20 szt.)

Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (Opakowanie: 20 szt.) to środek przeciwbólowy skuteczny zarówno w przypadku bólu powstałego na skutek urazów mechanicznych, jak i stanowiących objaw grypy lub infekcji grypopodobnej. Stosować w przypadku bólów lekkich i silnych, a także w celu zmniejszenia gorączki.

Efekt działania Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (Opakowanie: 20 szt.)

Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (Opakowanie: 20 szt.) zwalcza ból i gorączkę niemal natychmiast po zastosowaniu. Będący składnikiem działającym produktu paracetamol oddziałuje bowiem bezpośrednio na mózg i rdzeń kręgowy, w ich obszarach odpowiedzialnych za odczuwanie bólu i regulację temperatury organizmu.

Skład

Substancja działająca: 500 mg paracetamolu.
Pozostałe składniki: poliwinylopirolidon, kroskarmeloza sodowa, skrobia kukurydziana, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, krzemionka koloidalna, talk.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią, u dzieci poniżej 4. roku życia, w przypadku jednoczesnego występowania chorób wątroby lub nerek, oraz zespołu Gilberta.

Sposób użycia

Dzieci w wieku 4-11 lat (17-32 kg): jednorazowo 0,5 tabletki, maks. 2 dziennie.
Dzieci w wieku 11-12 lat (33-43 kg): jednorazowo 1 tabletka, maks. 4 dziennie.
Dorośli i młodzież powyżej 12. roku życia (>43 kg): jednorazowo 1-2 tabletki, maks. 8 dziennie.
Nie zaleca się przyjmowania leku dłużej niż przez 3 dni z rzędu – chyba, że za zaleceniem lekarza.

Dodatkowe informacje

Paracetamol nie ma działania przeciwzapalnego.
Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: ratiopharm GmbH, Graf-Arco-Str. 3, 89079 Ulm

Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki  zamów na apo-discounter.pl
26%
oszczędzasz

Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (20 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 12,96
zł 9,59*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności