Strona główna > Przeziębienie i grypa > Ból, gorączka > Paracetamol 125 mg Supp. 1a Pharma Suppos.

Paracetamol 125 mg Supp. 1a Pharma Suppos. (10 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Oryginalny produkt 1 A Pharma GmbH Nr art.: 04478135

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
4,79*
5,24 zł
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Ibu 400 akut 1a Pharma Filmtabl. 17,19 zł

Paracetamol 125 mg Supp. 1a Pharma Suppos.  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Ibu 400 akut 1a Pharma Filmtabl.  zamów na apo-discounter.pl
55%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 21,98 zł *
W sumie oszczędzasz: 22,25 zł


Paracetamol 125 mg Supp. 1a Pharma Suppos. (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: 1 A Pharma GmbH, Keltenring 1 3, 82041 Oberhaching

Paracetamol 125 mg Supp. 1a Pharma Suppos.  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Paracetamol 125 mg Supp. 1a Pharma Suppos. (10 szt.)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
4,79*
5,24 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści