Oralmedic aplikator na afty (3 szt.)

(1)
Nr art.: 04042857

Oryginalny produkt Omega Pharma Deutschland GmbH
Marka: Oralmedic

Wysyłka gratis od zł 179
aktualnie niedostępny
×

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić go ponownie do oferty najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi informowania o dostępności produktu poniżej.


zł 60,36*
zł 53,59*
Do listy zakupów
Ten produkt jest czasowo niedostępny
Jeśli chcesz otrzymać informację jak tylko produkt będzie ponownie dostępny skorzystaj z bezpłatnej usługi powiadamiania o dostępności. Jak tylko produkt będzie dostępny otrzymasz informację na adres E-mail.
Usługa jest darmowa i niezobowiązująca.

zakupy w apo-discounter.pl
  • Skutecznie eliminuje afty w jamie ustnej
  • Uśmierza ból
  • Zwykle jedno zastosowanie jest w zupełności wystarczające
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Kamistad żel do jamy ustnej zł 35,99 (CP*: zł 179.95/100 g)

Oralmedic aplikator na afty  zamów na apo-discounter.pl
11%
oszczędzasz
Kamistad żel do jamy ustnej   zamów na apo-discounter.pl
40%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 89,58 *

W sumie oszczędzasz: zł 31,31


Zastosowanie Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.)

Oralmedic już w kilka sekund eliminuje ból towarzyszący występowaniu aft lub innych, drobnych owrzodzeń w jamie ustnej.

Afty są wyjątkowo doskwierającymi i bolesnymi zmianami, jakie mogą pojawić się w jamie ustnej i wywierać negatywny wpływ na odczuwalne samopoczucie. Wiele konwencjonalnych środków wymaga kilkukrotnego zastosowania i czasu aby całkowicie wyeliminować tego typu dolegliwości. Dzięki Oralmedic możesz natomiast skutecznie i efektywnie poradzić sobie z aftami w mgnieniu oka! Specjalny aplikator umożliwia w pełni higieniczne i precyzyjne zastosowanie a sam produkt działa szybko i niezawodnie.

Efekt działania Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.)

Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.) tworzy warstwę ochronną na miejscu zapalnym (takim jak np. afta) zapewniając tym samym korzystne warunki dla prawidłowego przebiegu procesu naturalnego zaleczenia.

Skład

Innowacyjne połączenie składników aktywnych - Hybenx (kwas hydroksybenzosulfonowy, kwas hydroksymetoksybenzosulfonowy, kwas siarkowy, woda, FD&C Red40)

Opakowanie zawiera 3 aplikatory z preparatem (0,2ml) oraz 3 waciki z bawełnianymi końcówkami do osuszania chorych miejsc przed zastosowaniem Oralmedic.

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na związki zawierające siarkę, w okresie ciąży oraz laktacji jak również przez osoby poniżej 12. roku życia. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Możliwe skutki uboczne: w miejscu stosowania może wystąpić podrażnienie, świąd lub odrętwienie. Jeśli wystąpi nadmierne podrażnienie podczas stosowania należy dokładnie wypłukać jamę ustną dużą ilością wody. Jeżeli podrażnienie będzie się utrzymywać a stan zapalny nie ulegnie poprawie w ciągu 10 dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Sposób użycia

Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.) przeznaczony jest do zastosowania miejscowego, wyłącznie na błonę śluzową jamy ustnej. Przed aplikacją należy osuszyć chore miejsce za pomocą bawełnianego wacika. Trzymać aplikator kolorowym pierścieniem ku górze. Delikatnie zgiąć w miejscu oznaczonym kolorowym pierścieniem w jedną stronę, aż pęknie - preparat pojawi się wyłącznie po przeciwnej stronie aplikatora. Stosować na zmienione chorobowo miejsce przez 5-10 sekund, upewniając się, że afta jest w całości pokryta preparatem. Zaraz po zastosowaniu odczuwalne jest krótkotrwałe uczucie pieczenia. Następnie należy dokładnie wypłukać jamę ustną i wypluć wodę.
Produkt Oralmedic należy stosować miejscowo wyłącznie na błonę śluzową jamy ustnej. Oznaką skutecznego użycia preparatu jest zbielenie afty i pojawienie się białej otoczki wokół niej.

Jednokrotne zastosowanie preparatu Oralmedic na aftę jest zazwyczaj wystarczające. Ból pojawiający się po wypłukaniu jamy ustnej wodą oznacza, że część afty nie została pokryta preparatem. W takim przypadku należy powtórzyć zabieg używając nowego aplikatora i ponownie wypłukać jamę ustną wodą. Nie należy powtarzać zabiegu na tę samą aftę.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oka, należy natychmiast płukać oczy wodą przez co najmniej 15 minut i bezzwłocznie udać się do lekarza. Przy kontakcie z odzieżą może wywołać odbarwienia lub uszkodzenia.

Dodatkowe informacje

Preparat przeznaczony dla osób powyżej 12. roku życia. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Omega Pharma Deutschland GmbH, Benzstr. 25, 40476 Herrenberg

Oralmedic aplikator na afty  zamów na apo-discounter.pl
11%
oszczędzasz

Oralmedic aplikator na afty (3 szt.)

aktualnie niedostępny
×

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić go ponownie do oferty najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi informowania o dostępności produktu poniżej.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 60,36*
zł 53,59*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności