Strona główna > Żołądek i jelita > Wzdęcia > Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (50 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 00697337

Oryginalny produkt REPHA GmbH Biologische Arzneim
Marka: Myrrhinil-Intest

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 47,51
zł 42,79*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Wspomagają działanie układu pokarmowego.
  • Pomaga na kolkę i wzdęcia.
  • Dobry sposób na biegunkę i skurcze żołądka.
  • Hamują rozwój stanów zapalnych.
  • Również do stosowania profilaktycznego.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Lefax intens Flüssigkapseln 250 mg Simeticon zł 50,99

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Lefax intens Flüssigkapseln 250 mg Simeticon  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 93,78 *

W sumie oszczędzasz: zł 4,72


Zastosowanie Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.)

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.) to lek służący regulowaniu funkcji układu pokarmowego. Zaleca się go przy okazji stanów zapalnych żołądka lub jelit. Oprócz tego to skuteczny lek na biegunkę, kolkę i skurcze żołądka. Stosować zarówno dla zwalczania zaburzeń żołądkowo-jelitowych, jak i w celu zapobiegania im w sytuacjach wzmożonego ryzyka ich zaistnienia, np. podczas podróży środkami lokomocji.

Efekt działania Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.)

Lek Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.) zawdzięcza wiele spośród swoich dobroczynnych właściwości specjalnej mieszance powstałej na bazie węgla kawowego, mirry i rumianku. To właśnie dzięki niej Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.) łagodzą podrażnienia żołądka i jelita, a także zapobiegają rozwojowi stanów zapalnych i niwelują te już zaistniałe. Mirra zwalcza też schorzenia powstałe na skutek działania grzybów i drożdży (np. candida anten). Sam rumianek reguluje ponadto funkcjonowanie dolnych dróg pokarmowych, skutkiem czego Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.) szybko zwalcza najpopularniejsze schorzenia wywołane problemami z trawieniem, np. kolkę, biegunkę czy wzdęcia.

Skład

1 tabletka leku zawiera następujące ilości składników aktywnych: 50 mg węgla kawowego, 100 mg suchego ekstrakt z kwiatów rumianku (4-6: 1 – rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 60%), 100 mg mirry.
Pozostałe składniki leku: węglan wapnia, wosk karnauba, celuloza, tlenek (III) żelaza, masło kakaowe, makrogol, wosk górski, powidon, sacharoza, szelak, ditlenek krzemu o wysokim stopniu dyspersji, kwas stearynowy, talk, ditlenek tytanu, wosk bielony.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości bądź alergii na którykolwiek z wymienionych powyżej składników.
Brak jednoznacznych przeciwwskazań przed stosowaniem leku w czasie ciąży bądź karmienia piersią, lecz w przypadku takiej konieczności zaleca sie wcześniejszą konsultację z lekarzem.
Węgiel kawowy może reagować z innymi lekami. W przypadku przyjmowania innych medykamentów stosowanie leku Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.) dopuszczalne jest tylko po konsultacji z lekarzem.

Sposób użycia

Podczas leczenia typowych schorzeń układu pokarmowego Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.) należy przyjmować 3 razy dziennie, po 4 tabletki w przypadku osób dorosłych i dzieci powyżej 8. roku życia.
W przypadku leczenia przygotowawczego, poprzedzającego terapię mikrobiologiczną lek należy brać przez co najmniej 3 tygodnie.
W kwestii stosowania profilaktycznego należy stosować dawkę przewidzianą w ulotce, bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Podczas stosowania leku u dzieci poniżej 8. roku życia zaleca się zmniejszenie jednorazowej dawki do trzech tabletek w przypadku chorób grzybiczych układu pokarmowego, i do dwóch w pozostałych przypadkach.
Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: REPHA GmbH Biologische Arzneim, Alt-Godshorn 87, 30855 Langenhagen

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (50 szt.)

dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 47,51
zł 42,79*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności