Strona główna > Akcje czasowe > Majlepsza promocja

Majlepsza promocja

Majlepsza promocja - apoPunkty x 2

Zbieraj punkty i wymieniaj na rabaty w naszym programie punktowym apoPrimo.
MAJlepsza promocja to doskonały sposób na oszczędzanie. Tylko do 19 maja otrzymasz: 2 razy więcej apoPunktów za zakupy(3.
Zamawiaj swoje ulubione produkty, a z każdą wydaną złotówką kolejne apoPunkty trafią do Twojej skarbonki. Zgromadzone punkty możesz następnie wymienić na rabat na kolejne zakupy! Jak oszczędzać z apoPrimo?

To proste! Z każdym zamówieniem automatycznie gromadzisz punkty bonusowe na swoim koncie Klienta.

  • Załóż konto Klienta i dołącz do programu - otrzymasz aż 1000 powitalnych apoPunktów na start.
  • Kupuj swoje ulubione produkty i zbieraj apoPunkty! Każda wydana złotówka to co najmniej 1 apoPunkt. Za zakup dokonany za pośrednictwem konta Klienta w okresie promocyjnym otrzymasz podwójną liczbę punktów!
  • Oszczędzaj wymieniając zgromadzone punkty na rabaty.Po zebraniu 1000 apoPunktów możesz wykorzystać rabat w wysokości 10 zł na zakupy lub zbierać punkty dalej. Możesz zebrać nawet 20000 apoPunktów, uzyskując rabat o wartości 200 zł! Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w programie apoPrimo znajdziesz tutaj: https://www.apo-discounter.pl/apopunkty

3)W okresie od 06.05.2023 do 19.05.2023 włącznie podwoimy punkty bonusowe za każde złożone zamówienia. Zamówienie musi być złożone poprzez konto klienta. Warunki uczestnictwa w programie bonusowym pozostają bez zmian. Wszelkie informacje na temat programu bonusowego znajdują się w warunkach uczestnictwa. Sklep zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w dowolnym momencie z ważnego powodu.

0