Strona główna > Ket med 20 mg/g Szampon przeciwłupieżowy

Ket med 20 mg/g Szampon przeciwłupieżowy (120 ml)


Oryginalny produkt Hexal AG Nr art.: 08881916 Cena podstawowa: 48.65zł/100 ml
Brand: Ket

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
58,39*
76,37 zł
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Zwalcza przyczyny powstawania łupieżu

Zastosowanie Ket med 20 mg/g Szampon przeciwłupieżowy (Opakowanie: 120 ml)

Ket med 20 mg/g Szampon przeciwłupieżowy (Opakowanie: 120 ml) działa podwójnie - zarówno skutecznie usuwa istniejący już łupież jak i zapobiega jego powstawaniu. Jest zatem kompletnym rozwiązaniem zapewniającym oczyszczenie i ochronę skóry głowy.

Efekt działania Ket med 20 mg/g Szampon przeciwłupieżowy (Opakowanie: 120 ml)

Składnik aktywny szamponu Ket med - ketokonazol - hamuje wzrost i zapobiega przesiedlaniu się drożdży - jednej z najczęstszych przyczyn łupieżu. Szampon działa również kojąco i oczyszczająco dzięki czemu łupież może zostać w całości wyeliminowany i usunięty. Przywraca naturalną równowagę skórze głowy i zapobiega zbyt wczesnemu przetłuszczaniu się włosów.

Skład

1g szamponu Ket med zawiera 20mg składnika aktywnego - ketokonazolu;

Pozostałe składniki: Natriumdodecylsulfat-Paste, 3-Dodecyloxycarbonyl-2/3-sulfopropansäure, Dinatriumsalz-Lösung, Natriumchlorid, Citronensäure-Monohydrat, Benzylalkohol, Edetinsäure, Tetranatriumsalz 2 H20, 1-(3-Chlorallyl)-3,5,7-triaza-1-azoniaadamantanchlorid, Poly[dimethyl(prop-2-en-1-yl)prop-2-en-1-aminiumchlorid-co-prop-2-enamid], Dexpanthenol alpha-Dodecyl-omegahydroxypoly(oxyethylen)-2, Natriumhydroxid, Erythrosin (E 127), Parfüm EBA 11175 (enthält Methylbenzoat, Benzylbenzoat, und Benzylalkohol), Gereinigtes Wasser

Środki ostrożności

Przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany. Nie należy stosować w czasie ciąży i w okresie laktacji.

Sposób użycia

Stosować 2 razy w tygodniu przez okres 2 - 4 tygodni. Następnie stosować szampon Ket med jeden raz na 1 - 2 tygodnie aby zapobiec ponownemu pojawieniu się łupieżu. W międzyczasie myć włosy zwykłym szamponem.

Nałożyć ilość szamponu wielkości orzecha laskowego na dłoń i delikatnie spienić. Wmasować we włosy i skórę głowy i dokładnie spłukać bieżącą wodą.

Dodatkowe informacje

Leczenie i zapobieganie infekcjom skóry głowy wywoływanym przez grzyby z gatunku Pityrosporum takim jak - łojotokowe zapalenie skóry głowy i łupież. Zawiera benzoesan metylu i benzylu. Ryzyko i skutki uboczne stosowania szamponu skonsultować z lekarzem.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami - w przypadku dostania się szamponu do oczu, przepłukać je obficie bieżącą wodą. W przypadku wystąpienia podrażnień na skórze, przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

Ket med 20 mg/g Szampon przeciwłupieżowy (Opakowanie: 120 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Hexal AG, Industriestr. 25, 83607 Holzkirchen

Ket med 20 mg/g Szampon przeciwłupieżowy zamów na apo-discounter.pl
23%
oszczędzasz

Ket med 20 mg/g Szampon przeciwłupieżowy (120 ml)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
58,39*
76,37 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści