Strona główna > Akcje czasowe > Jesienny niezbędnik

Jesienny niezbędnik

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią dają o sobie znać pierwsze sezonowe infekcje. Zadbaj o siebie z produktami z naszego niezbędnika i ciesz się piękną, obfitującą w paletę ciepłych barw porą bez obaw o swoje zdrowie. Tym bardziej, że mamy dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju okazję do potrojenia swoich punktów w czasie zakupów!

Co musisz zrobić, aby skorzystać z promocji?

Aby otrzymać potrójną liczbę punktów, wystarczy, że:

  • przy standardowym zamówieniu wrzucisz do swojego koszyka przynajmniej jeden produkt dostępny w ramach promocji „Jesienny Niezbędnik”
  • zamówienie złożysz, będąc zalogowanym na swoim Koncie Klienta
  • zakupy zrobisz przed 24.09.2023.

Spiesz się, zanim promocja wygaśnie lub Twoje ulubione produkty się wyprzedadzą!

3)Uwagi dotyczące promocji: Do 24.09.2023 r. włącznie potroimy punkty bonusowe za Twoje zamówienie, jeśli zamówisz chociaż jedne produkt w ramach promocji "Jesienny niezbędnik", wszystkie produkty objęte promocją znajdują się tutaj. Zamówienie musi zostać złożone za pośrednictwem konta klienta. Warunki uczestnictwa w programie bonusowym pozostają niezmienione. Wszystkie informacje na temat programu bonusowego można znaleźć w naszych warunkach uczestnictwa. Sklep zastrzega sobie prawo do zakończenia kampanii punktów bonusowych w dowolnym momencie z ważnego powodu.

...więcej na temat "Jesienny niezbędnik" ...
0