Strona główna > Apteka internetowa

Apteka internetowa

1. Pewna apteka internetowa

Apteka internetowa Apo-Discounter od lat należy do największych i najchętniej odwiedzanych e-aptek w Niemczech. Jej główna siedziba mieści się na przedmieściach Lipska, w Markklebergu. Swoją dominującą pozycję zawdzięcza doskonałemu systemowi komplementacji i wysyłki zamówień, szerokiemu (i stale poszerzanemu) asortymentu i konkurencyjnym cenom. Już od 2008 roku apteka internetowa poszerzyła obszar swojego działania także na rynek polski.

Stale rosnące grono polskich klientów, których liczba przekroczyła już zawrotną liczbę stu tysięcy, docenia zwłaszcza terminowość, bogaty asortyment oraz niskie ceny. Pomimo lokalizacji w Niemczech apteka internetowa Apo-Discounter może poszczycić się wyjątkowo krótkim czasem wysyłki zamówień, wynoszący od trzech do sześciu (maksymalnie) dni roboczych. Długość czasu realizacji zamówienia powiązana jest z dostępnością zamówionych produktów. Należy podkreślić, że wdrożone w aptece internetowej procedury pozwalają na komplementację zamówienia już w ciągu 24 godzin od przyjęcia zamówienia. Jest to możliwe dzięki stosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania jakością.

2. Markowe produkty z apo-discounter.pl

Apteka internetowa Apo-Discounter w swoim asortymencie posiada wyłącznie produkty pochodzące od renomowanych producentów, zarówno zagranicznych, jak i polskich. W związku z poszerzeniem działalności na rynek polski oferta polskich firm farmaceutycznych stale jest poszerzana. Poza szeroką ofertą leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych, przeznaczonych dla alergików i innych apteka internetowa Apo-Discounter swoim klientom oferuje szeroki wybór kosmetyków (w tym tak zwanych kosmeceutyków) uznanych i cenionych firm takich jak Vichy czy La Roche Posay. Bogaty asortyment apteki zamykają suplementy diety, a także sprzęt diagnostyczny, między innymi dla diabetyków.

Największym atutem apteki internetowej Apo-Discounter są oczywiście niskie ceny. W porównaniu do aptek tradycyjnych różnice w cenach poszczególnych produktów mogą sięgać nawet 50 – 60 %. Nie jest to jednak jedyny argument przemawiający za wyborem tej, a nie innej apteki. Zaletą, która wyróżnia ją spośród aptek konkurencyjnych jest także dbałość o klienta i troska o jego zdrowie. Każdy dostępny w niej preparat jest dokładnie i rzetelnie opisany, zatrudnieni w aptece specjaliści całodobowo służą radą i swoim doświadczeniem, udzielając porad i odpowiadając na pytania za pośrednictwem telefonu, live chat oraz poczty email.

Ambicja apteki Apo-Discounter jest stać głównym dostawcą leków i substancji prozdrowotnych, pozwalających utrzymać ciało w zdrowiu i kondycji. Jej filozofia opiera się na dostarczaniu substancji i leków tylko najwyższej jakości, każdemu, niezależnie od miejsca zamieszkania i zasobności portfela.Kontyunuj zakupy

0