Strona główna > Skóra & Włosy > Na wszy > Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy

Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy (1 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 00995230

Oryginalny produkt INFECTOPHARM Arzn.u.Consilium

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 43,59*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Skutecznie wyczesuje wszy i gnidy
  • Ergonomiczny uchwyt
  • Stabilne, metalowe zęby
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Mosquito med Läuse Shampoo 10 Szampon na wszy zł 80,59 (CP*: zł 40.29/100 ml)

Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Mosquito med Läuse Shampoo 10 Szampon na wszy  zamów na apo-discounter.pl
17%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 124,18 *

W sumie oszczędzasz: zł 16,55


Zastosowanie Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy (Opakowanie: 1 szt.)

Wszami można zarazić się dosłownie wszędzie. Inwazja pasożytnicza niewiele ma wspólnego z dbałością o higienę osobistą, dlatego też zarazić może się praktycznie każdy. Do skutecznego wyczesywania z włosów wszy i gnid potrzebujesz odpowiedniego narzędzia. Grzebienie, które masz już w domu są w tym przypadku bezużyteczne, ze względu na niewielkie rozmiary intruzów, które zalęgły się we włosach i które z łatwością „prześlizgną” się pomiędzy zbyt rzadkimi zębami tradycyjnego grzebienia. Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy (Opakowanie: 1 szt.) szczególnie dobrze radzi sobie z zadaniem, do którego został stworzony ze względu na wąskie, stabilne, metalowe, ulokowane w odpowiednich odległościach od siebie zęby. W procesie wyczesywania wszy i gnid niezwykle pomocny jest ergonomiczny uchwyt grzebienia, dzięki czemu codzienne czesanie w trakcie choroby pasożytniczej nie sprawia trudności.

Efekt działania Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy (Opakowanie: 1 szt.)

Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy (Opakowanie: 1 szt.) dzięki specjalnej konstrukcji skutecznie wspomaga proces oczyszczania włosów z wszy i gnid. Wąskie zęby grzebienia wyczesują z włosów pasożyty, umożliwiając tym samym pozbycie się ich.

Sposób użycia

Do stosowania samodzielnie, lub w połączeniu z preparatem pasożytobójczym. Codziennie, a nawet kilka razy dziennie przeczesywać niewielkie pasma włosów w kierunku od skóry głowy do ich końców. Usunięcie wszy i gnid to proces mozolny i wymagający cierpliwości. Czesanie włosów przy użyciu Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy (Opakowanie: 1 szt.) należy kontynuować jeszcze kilka dni po domniemanym usunięciu wszystkich osobników i ich jaj w celu upewnienia się o zakończeniu inwazji pasożytniczej. Zaleca się okresowe przeczesywanie włosów w celu kontrolowania potencjalnych nawrotów choroby pasożytniczej.

Dodatkowe informacje

Przed zastosowaniem zaleca się zapoznanie z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu poza zasięgiem dzieci. Po każdorazowym użytku grzebień umyć i wysuszyć.
Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: INFECTOPHARM Arzn.u.Consilium, Von-Humboldt-Str. 1, 64646 Heppenheim

Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Infectopedicul grzebień na wszy/gnidy (1 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 43,59*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności