Strona główna > Środki przeciwbólowe > Ból głowy > Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe

Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (50 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 07728561

Oryginalny produkt HEUMANN PHARMA GmbH & Co. Gene
Marka: IBUPROFEN HEUMANN

Wysyłka gratis od zł 179
aktualnie niedostępny
×

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić go ponownie do oferty najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi informowania o dostępności produktu poniżej.


zł 42,84
zł 16,39*
Do listy zakupów
Ten produkt jest czasowo niedostępny
Jeśli chcesz otrzymać informację jak tylko produkt będzie ponownie dostępny skorzystaj z bezpłatnej usługi powiadamiania o dostępności. Jak tylko produkt będzie dostępny otrzymasz informację na adres E-mail.
Usługa jest darmowa i niezobowiązująca.

Ten produkt jest bezpośrednim następcą : Beileger 6 (Nr art.: 08110157)
zakupy w apo-discounter.pl
  • Przeciwbólowe tabletki powlekane.
  • Na lekki i silny ból.
  • Działanie przeciwzapalne.
  • Zbijają gorączkę.
  • Dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki zł 9,59

Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe   zamów na apo-discounter.pl
61%
oszczędzasz
Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki  zamów na apo-discounter.pl
26%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 25,98 *

W sumie oszczędzasz: zł 29,82


Zastosowanie Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (Opakowanie: 50 szt.)

Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (Opakowanie: 50 szt.) to niesteroidowy środek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Zwalcza wszelkiego rodzaju ból: zarówno samoczynny, jak i powstały na skutek przeziębienia lub infekcji grypopodobnych. Stosować w przypadku bólu głowy, mięśni, zębów lub kości, bólów miesiączkowych, oraz w celu zmniejszenia gorączki.

Efekt działania Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (Opakowanie: 50 szt.)

Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (Opakowanie: 50 szt.) skutecznie zatrzymuje syntezę prostaglandyny, która pośredniczy w przesyłaniu sygnału bólu pomiędzy jego receptorami w tkankach a układem nerwowym. Tymczasowe ograniczenie produkcji tego hormonu sprawia, że Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (Opakowanie: 50 szt.) szybko i odczuwalnie uśmierza nawet najcięższy ból. Nadmiar prostaglandyny w organizmie sprzyja także rozwojowi procesów zapalnych, umożliwiając powstawanie opuchlizn i zaczerwienień. W efekcie, regulując odpowiednio poziom owego hormonu w organizmie, Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (Opakowanie: 50 szt.) nie dopuszcza również do rozwoju stanów zapalnych. Natomiast w przypadku gorączki Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (Opakowanie: 50 szt.) szybko przywraca właściwą temperaturę ciała, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na obszar mózgu odpowiadający za jej regulację.

Skład

1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu.
Pozostałe składniki: skrobia kukurydziana, glikolan sodowy skrobi (typ A), hypromeloza , makrogol 20000, stearynian magnezu, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, Polisorbat 80, barwnik (dwutlenek tytanu).

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie stosować produktu u dzieci poniżej 6. roku życia.
Leku nie należy przyjmować w przypadku jednoczesnego występowania zaburzeń funkcji nerek lub wątroby, problemów z sercem, wrzodów na jelitach lub żołądku, bądź krwotoków.
Zaleca się unikania przyjmowania produktu w okresie trzech ostatnich miesięcy ciąży.

Sposób użycia

Przyjmować po posiłku w dawce zależnej od wieku i wagi pacjenta:
  • Dzieci 6-9 lat (20-26 kg): jednorazowo o,5 tabletki, max. 1,5 tabletki dziennie.
  • Dzieci 10-12 lat (30-39 kg): jednorazowo j.w., max. 2 tabletki dziennie.
  • Dorośli i dzieci powyżej 12. lat (>40 kg): jednorazowo 0,5-1 tabletki, max. 3 tabletki dziennie.
W celu uniknięcia przedawkowania przerwa pomiędzy poszczególnymi dawkami powinna wynosić min. 4 godziny. Leku nie należy przyjmować dłużej niż 4 dni z rzędu.
Tabletki połykać w całości, popijając odpowiednią ilością wody.
W przypadku wrażliwego żołądka dopuszczalne jest okazjonalne przyjmowanie leku podczas posiłku.
Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: HEUMANN PHARMA GmbH & Co. Gene, Südwestpark 50, 90449 Nürnberg

Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe   zamów na apo-discounter.pl
61%
oszczędzasz

Ibuprofen Heumann Tabletki przeciwbólowe (50 szt.)

aktualnie niedostępny
×

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić go ponownie do oferty najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi informowania o dostępności produktu poniżej.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 42,84
zł 16,39*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
0
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności