Strona główna > Przeziębienie i grypa > Na Przeziębienie, grypę > Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane

Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (10 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Oryginalny produkt ALIUD Pharma GmbH Nr art.: 05020869

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
9,59*
10,82 zł
Zawiera 8 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Lek przeciwbólowy
  • Działa przeciwgorączkowo
  • Działa przeciwzapalnie
  • Każda tabletka zawiera 400mg ibuprofenu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Grippostad C kapsułki 25,79 zł

Ibuprofen  Al Akut 400 mg tabletki powlekane  zamów na apo-discounter.pl
11%
oszczędzasz
Grippostad C kapsułki  zamów na apo-discounter.pl
52%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 35,38 zł *
W sumie oszczędzasz: 29,44 zł


Zastosowanie Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 10 szt.)

Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 10 szt.) to lek przeciwgorączkowy, przeciwbólowy oraz przeciwzapalny zalecany w leczeniu dolegliwości związanych w przeziębieniem lub grypą. Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 10 szt.) zawiera 400mg ibuprofenu zmniejszając ból o umiarkowanych lub łagodnym natężeniu (ból zęba, ból głowy, bóle mięśniowe, bóle menstruacyjne).

Skład

  • 400 mg ibuprofenu

substancje pomocnicze: karboksymetyloskrobia sodowa typu A, hypromeloza, makrogol 400, makrogol 6000, stearynian magnez, skrobia kukurydziana

Środki ostrożności

Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 10 szt.) nie powinien być stosowany:

  • w przypadku potwierdzonej nadwrażliwości lub uczulenia pacjenta na ibuprofen lub którąkolwiek z substancji pomocniczych
  • jeżeli w przeszłości pacjent cierpiał na atak astmy, obrzęk skóry czy wystąpiły inne rekcje alergiczne po zastosowaniu innych środków przeciwzapalnych
  • przez kobiety w okresie ciąży lub laktacji
  • dzieci w wieku poniżej 6 lat
  • w przypadku pacjentów którzy w przeszłości cierpieli na chorobę wrzodową żołądka, dwunastnicy
  • w przypadku pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby lub zaburzeniem czynności nerek
  • we przypadku pacjentów cierpiących na ciężką niewydolność serca

Sposób użycia

Należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą jeżeli pacjent nie jest pewny sposobu dawkowania.

Jeżeli nie zalecono inaczej:

  • dzieci w wieku 6-9 lat (o masie ciała 20-29 kg)
    • pojedyncza dawka: 1/2 tabletki (= max 200 mg ibuprofenu)
    • maksymalna dawka dzienna: 1 - 1/2 tabletki (= max 600 mg ibuprofenu)

  • dzieci w wieku 10-12 lat (o masie ciała 30-39 kg)
    • pojedyncza dawka: 1/2 tabletki (= max 200 mg ibuprofenu)
    • maksymalna dawka dzienna: 2 tabletki (= max 800 mg ibuprofenu)

  • osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 12 lat (o masie ciała powyżej 40 kg)
    • pojedyncza dawka: 1/2 - 1 tabletki (= max 200 mg - 400 mg ibuprofenu)
    • maksymalna dawka dzienna: 3 tabletki (= max 1200 mg ibuprofenu)

Dodatkowe informacje

Bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem lub farmaceutą preparat nie powinien być stosowany dłużej niż przez okres 4 dni.

Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: ALIUD Pharma GmbH, Gottlieb-Daimler-Str. 19 89150 Laichingen

Ibuprofen  Al Akut 400 mg tabletki powlekane  zamów na apo-discounter.pl
11%
oszczędzasz

Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (10 szt.)

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
9,59*
10,82 zł
Zawiera 8 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści