Strona główna > Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu

Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (150 ml)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Oryginalny produkt Pharma Netzwerk PNW GmbH Nr art.: 03417806 Cena podstawowa: 39.86zł/100 ml

wycofany ze sprzedaży
×
wycofany ze sprzedaży

Niestety ten produkt został wycofany ze sprzedaży. Chętnie pomożemy w wyborze podobnego preparatu.

Wysyłka gratis od 179 PLN
59,79*
64,86 zł
Zawiera 23 % VAT
Do listy zakupów
Produkt wycofany z asortymentu
Wybieraj z ponad 14 000 produktów,
które wysyłamy w ciągu 24 godzin.**

Masz pytania o produkt o podobnych właściwościach?
Kontakt
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Przeciwdziała siwieniu włosów
  • Przywraca utracony w procesie siwienia naturalny kolor włosów
  • Produkt do każdego koloru włosów
  • Odżywia i pielęgnuje włosy

Zastosowanie Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (Opakowanie: 150 ml)

Siwienie włosów występuje, gdy wraz z wiekiem produkcja melaniny ulega zmniejszeniu. Melanina jest naturalnym pigmentem, który jest odpowiedzialny za kolor włosów. Im więcej melaniny we włosach, tym ciemniejszy jest ich kolor. Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (Opakowanie: 150 ml) pomaga w procesie odzyskiwania naturalnego koloru włosów. Produkt wykorzystuje naturalną właściwości chemiczne włosów i tworzy pigment, który jest bardzo podobny do melaniny. Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (Opakowanie: 150 ml) reaguje z keratyną budującą włosy i tworzy barwną warstwę, dzięki czemu naturalny kolor włosów utracony w procesie siwienia może zostać odzyskany.

Efekt działania Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (Opakowanie: 150 ml)

Siwienie włosów to proces naturalny i nieunikniony. Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (Opakowanie: 150 ml) pomaga w stopniowym przywróceniu koloru bardzo zbliżonego do naturalnego. Już po kilku (2-3) tygodniach codziennego stosowania posiwiałe włosy odzyskują swój utracony kolor. Tylko systematyczne stosowanie produktu gwarantuje uzyskanie zamierzonego efektu, którego utrzymanie wymaga dalszego stosowania produktu 2-3 razy w tygodniu. Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (Opakowanie: 150 ml) charakteryzuje się przyjemnym zapachem i sprawia, że włosy są wyraźnie mocniejsze i pełniejsze blasku.

Skład

Water , Propylene Glycol , Isobutane/Propane , SD Alcohol 40 , Panthenol , Sulfur , Octoxynol-9 , Lead Acetate , Polysorbate 80 , Cetyl Acetate , Acetylated Lanolin Alcohol , Fragrance , Acetic Acid

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć. Niewielką ilość Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (Opakowanie: 150 ml) nałożyć na suche i czyste włosy. Wmasować we włosy. Przeczesać szczotką lub grzebieniem. Nie spłukiwać. Po aplikacji pianki umyć ręce dostateczną ilością wody z mydłem. Produkt do stosowania wyłącznie w przypadku włosów głowy. Nie stosować do koloryzacji brwi, rzęs i/lub zarostu.

Dodatkowe informacje

Przed zastosowaniem zaleca się zapoznanie z informacjami dołączonymi do opakowania. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu poza zasięgiem dzieci. W razie wystąpienia efektów niepożądanych stosowanie produktu przerwać i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie stosować na uszkodzoną i podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami.
Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (Opakowanie: 150 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Pharma Netzwerk PNW GmbH,

Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Grecian 2000 Plus pianka pielęgnacyjna przeciw siwieniu (150 ml)

wycofany ze sprzedaży
×
wycofany ze sprzedaży

Niestety ten produkt został wycofany ze sprzedaży. Chętnie pomożemy w wyborze podobnego preparatu.

Wysyłka gratis od 179 PLN
59,79*
64,86 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści