Strona główna > Sprzęt medyczny > Pozostałe > Gabcontrol Test na zawartość alkoholu

Gabcontrol Test na zawartość alkoholu (3 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 09748272

Oryginalny produkt gabmed GmbH

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 43,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Szybki test wykrywający stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu
  • Praktyczny - idealny do zastosowania w każdych warunkach
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Isotone Nacl Loesung 0,9% Bc Plast. Inj.-lsg. zł 37,99 (CP*: zł 18.99/100 ml)

Gabcontrol Test na zawartość alkoholu  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Isotone Nacl Loesung 0,9% Bc Plast. Inj.-lsg.  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 81,98 *

W sumie oszczędzasz: zł 3,25


Zastosowanie Gabcontrol Test na zawartość alkoholu (Opakowanie: 3 szt.)

Test zapewnia szybkie wykrywanie alkoholu w wydychanym powietrzu i pokazuje zawartość względnego stężenia alkoholu we krwi powyżej 0,5 ‰. Oparty jest na reakcji chemicznej, w której to wydychany alkohol powoduje zmianę zabarwienia powleczonych kryształków znajdujących się wewnątrz opakowania.

Efekt działania Gabcontrol Test na zawartość alkoholu (Opakowanie: 3 szt.)

Prawidłowo wykonany test może uchronić Cię przed prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu co grozi spowodowaniem tragicznego w skutkach wypadku lub w najlepszym razie utratą prawa jazdy.
Sam test nie powinien być stosowany jako wyłączne kryterium podjęcia decyzji dotyczącej obsługi pojazdów zmechanizowanych czy też wykonywania innych, niebezpiecznych czynności po spożyciu alkoholu.

Skład

Test zawiera żel krzemionkowy, kwas nieorganiczny, dwuchromian potasu i inne dodatki.

Sposób użycia

Przed zastosowaniem należy odczekać aż test osiągnie temperaturę pokojową (15-30°C). Test należy przeprowadzać minimum 2 godziny po ostatniej konsumpcji alkoholu.
Wyciągnij test z foliowego opakowania i zastosuj go jak najszybciej w miarę możliwości nie dotykając ustnika aby zapobiec jego ewentualnemu zniszczeniu. Trzymaj test pomiędzy palcami wskazującymi a kciukami a następnie naciśnij mocno na boki tak aby przełamana została szklana rurka zawierająca żółte kryształki - nie należy kruszyć ani zginać testu. Przeprowadź test tak szybko jak tylko to możliwe po przełamaniu rurki.
Trzymając test w środkowej części weź głęboki oddech, umieść go w ustach i przez kolejne 12 sekund wydmuchuj powietrze do ustnika jednym, ciągłym wydechem (nie należy ponawiać wydechu). Następnie delikatnie wstrząśnij testem aby kryształki rozmieściły się w nim równomiernie.

Odczekaj 2 minuty przed oceną wyniku - zabarwienia kryształków w teście (po 5 minutach wynik jest już niezdatny do odczytu). Jeżeli większość kryształków ma zabarwienie zielone/niebieskie - oznacz to, iż stosunek alkoholu we krwi jest równy lub wyższy od 0,5 ‰. W przypadku zabarwienia jasnego/żółtego - poziom alkoholu jest niższy od 0,5 ‰.
(Należy pamiętać, iż ocena zabarwienia zależy od indywidualnego postrzegania barw i zastanych warunków oświetleniowych.)

Dodatkowe informacje

Nie używać po upływie terminu przydatności. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Testy jednorazowego użytku. Nie moczyć, nie stosować jeżeli test jest uszkodzony lub zawarte w nim kryształki nie mają żółtego zabarwienia. Test należy przechowywać w zamkniętym foliowym opakowaniu, w temperaturze 2-30°C (temperatura pokojowa lub w lodówce) i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Po zastosowaniu wyrzucić łącznie z domowymi odpadami.
Gabcontrol Test na zawartość alkoholu (Opakowanie: 3 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: gabmed GmbH,

Gabcontrol Test na zawartość alkoholu  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Gabcontrol Test na zawartość alkoholu (3 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 43,99*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
0
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności