Formoline L112 Extra Tabletten (128 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 13352315

Oryginalny produkt Certmedica International GmbH
Marka: formoline

Wysyłka gratis
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 375,79*
zł 271,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Wysoka zawartość aktywneg L112
  • Do walki z nadwagą
  • Wiąże większość tłuszczów spożywczych
  • Bardzo dobrze się wchłania
  • Doskonała skuteczność
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Basen Citrate Pur proszek wspomagający odchudzanie zł 50,59 (CP*: zł 23.42/100 g)

Formoline L112 Extra Tabletten  zamów na apo-discounter.pl
27%
oszczędzasz
Basen Citrate Pur proszek wspomagający odchudzanie  zamów na apo-discounter.pl
21%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 322,58 *

W sumie oszczędzasz: zł 117,90


Zastosowanie Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.)

Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.) to wyrób medyczny, który posiada wysoką zdolność wiązania tłuszczów. Tabletki Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.) wiążą lipidy przyjmowane podczas posiłków ułatwiając ich przemianę.

Efekt działania Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.)

Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.) to nowy, bardzie zaawansowany produkt zawierający sprawdzonej jakości formoline L112 o dawce zwiększonej o 50%. Został opracowany specjalnie dla osób otyłych od 75 kg. Ponieważ odchudzając się trzeba przede wszystkim wyeliminować z diety źródła tłuszczu oraz produkty o jego wysokiej zawartości.
Produkt zawiera włókno poliglukozaminy (L112), które ma bardzo wysoką zdolność wiązania tłuszczu. Jest pochodzenia naturalnego i wiąże większość tłuszczy spożywczych w przewodzie pokarmowym poprzez adsorpcję. W ten sposób zmniejsza się ilość tłuszczów dietetycznych w jelitach. Dzięki tej właściwości są z powodzeniem wykorzystywane do leczenia otyłości, kontroli masy ciała i zmniejszenia spożycia cholesterolu w diecie.
Tabletki Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.) są aktywowane przez kwas żołądkowy. Bardzo szybko się wchłaniają. Są bezwonne i bezsmakowe.

Skład

W skład Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.) wchodzą: poliglusam (chitozan), celuloza, kwas askorbinowy, kwas winowy, krzemionka, stearynian magnezu.

Środki ostrożności

Nie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych na któryś z jego składników oraz przy alergii na skorupiaki. Nie stosować, gdy wskaźnik BMI jest mniejszy lub równy od 18,5.
W czasie ciąży i laktacji oraz u osób w podeszłym wieku leczenie otyłości należy przeprowadzać wyłącznie po konsultacji lekarskiej.

Sposób użycia

W celu redukcji masy ciała należy przyjmować 2 tabletki Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.) dwa razy dziennie. Aby utrzymać tymczasową wagę 2 tabletki raz dziennie podczas posiłku o dużej zawartości tłuszczu. Popić duża ilością płynu (co najmniej 250ml).
Tabletki zawierają duża ilość błonnika, dlatego zaleca się podczas ich stosowania przyjmowanie dużej ilości płynów 2 -3 litrów dziennie.
Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem i nie przekraczać zalecanej dawki. Długotrwałe używanie leku należy skonsultować z lekarzem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Formoline L112 Extra Tabletten (Opakowanie: 128 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Certmedica International GmbH, Magnolienweg 17, 63741 Aschaffenburg

Formoline L112 Extra Tabletten  zamów na apo-discounter.pl
27%
oszczędzasz

Formoline L112 Extra Tabletten (128 szt.)

dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis
zł 375,79*
zł 271,99*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności