Fluoretten 1.0 mg tabletki (300 szt.)

(1)
Nr art.: 02477953

Oryginalny produkt Zentiva Pharma GmbH
Marka: Fluoretten

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 59,58*
zł 52,19*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Sidroga Bio Kinder herbata dla dzieci przeciw kaszlowi saszetki zł 19,59 (CP*: zł 65.30/100 g)

Fluoretten 1.0 mg tabletki  zamów na apo-discounter.pl
12%
oszczędzasz
Sidroga Bio Kinder herbata dla dzieci przeciw kaszlowi saszetki  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 71,78 *

W sumie oszczędzasz: zł 7,49


Zastosowanie Fluoretten 1.0 mg tabletki (Opakowanie: 300 szt.)

Fluoretten 1.0 mg tabletki (Opakowanie: 300 szt.) Preparat zapobiegający próchnicy .

Efekt działania Fluoretten 1.0 mg tabletki (Opakowanie: 300 szt.)

Fluoretten 1.0 mg tabletki (Opakowanie: 300 szt.) stosować w celu redukcji próchnicy i jej zapobieganiu. Zawarty w preparacie fluorek sodu zwiększa odporność zębów na próchnicę. Sprawia że szkliwo uodparnia się na bakterie, wspomaga reminalizację zębów. Fluoryzację należy zapoczątkować jeszcze przed wyrzynaniem się zębów i powinna być kontynuowana do 13-14 roku życia. Redukcja próchnicy zależy od czasu i systematyczności podawania tabletek.

Skład

1 tabletka zawiera : 21,2 mg fluorku sodu , 1 mg jonów fluoru, substancje pomocnicze: laktoza , guma arabska, Macrogol 4000 , distearynian magnezu , sól sodowa sacharyny, chinolina, malinowy smak, woda oczyszczona

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu, zwłaszcza fluorek sodu. W przypadku spożywania wody zawierającej odpowiednią ilość fluoru ( woda mineralna, woda pitna, woda sodowa). Przyjmowanie przez kobiety w ciąży nie wpływa korzystnie na uzębienie dziecka.

Sposób użycia

W przypadku braku pewności prosimy o kontakt z lekarzem prowadzącym .Dawkowanie zależy od wieku dziecka i powinno uwzględnić ilość dodatkowego spożycia fluoru w wodzie , pożywieniu. Następujący schemat dawkowania jest oparty na zaleceniach Niemieckiego Towarzystwa Dzieci i młodzieży (DGK), Niemieckiego Towarzystwa żywienia (DGE), oraz niemieckiego Towarzystwa Dentystycznego i Chirurgii Szczękowej (DGZMK).
Dzieci w wieku 0-3 lat , jeśli zawartość fluoru w wodzie pitnej jest poniżej 0,3 mg/l powinny przyjmować 0,25 mg/d fluoru.
Dzieci w wieku od 3-6 lat jeśli zawartość fluoru w wodzie pitnej jest poniżej 0,3 mg/l powinny przyjmować 0,5mg/g fluoru. Natomiast jeśli stężenie fluoru jest od 0,3-0,7 mg/l to powinny przyjmować 0,25 mg/d fluoru.
Dzieci od 6 lat oraz dorośli jeśli zawartość fluoru w wodzie pitnej jest poniżej 0,3 mg/l powinny przyjmować 1mg/d fluoru. Natomiast jeśli stężenie floru jest od 0,3-0,7 mg/l to powinny przyjmować 0,5 mg/d fluoru.

Dodatkowe informacje

Redukcja i zapobieganie próchnicy
Fluoretten 1.0 mg tabletki (Opakowanie: 300 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Zentiva Pharma GmbH, Potsdamer Strasse 8, 10785 Berlin

Fluoretten 1.0 mg tabletki  zamów na apo-discounter.pl
12%
oszczędzasz

Fluoretten 1.0 mg tabletki (300 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 59,58*
zł 52,19*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności