Strona główna > Kosmetyki i pielęgnacja > Higiena jamy ustnej > Kleje do protez > Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych

Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (20 szt.)

Oryginalny produkt Börner GmbH Nr art.: 00262042

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
32,79*
34,57 zł
Zawiera 23 % VAT
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Mocne i pewne unieruchomienie dolnej protezy zębowej
  • Łatwy w aplikacji
  • Produkt jest całkowicie wodoodporny, dlatego nie rozpuszcza się pod wpływem spożywanych napojów
  • Jedyny klej w postaci samoprzylepnych pasków na świecie
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Blend A Dent Super Super klej do protez 17,19 zł (CP*: 42.97zł/100 g)

Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Blend A Dent Super Super klej do protez  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*: 49,98 zł *
W sumie oszczędzasz: 3,15 zł


Zastosowanie Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.)

Oferowany system pasków mocujących do protez zębowych został opracowany w ścisłej współpracy z dentystami i ma za zadanie rozwiązanie problemów związanych z protezami zębowymi. Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.) zapobiega ślizganiu się i przesuwaniu protezy, uniemożliwiając dostawaniu się pod nią resztek jedzenia. Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.) zapewniają jeszcze silniejsze i pewniejsze mocowanie protezy aniżeli klej z naszej serii Fittydent, dzięi czemu jest w stanie pomóc w unieruchomieniu dolnej protezy szczękowej nawet u osób z wyjątkowo płaską /wąską szczęką. Samoprzylepne paski mocujące do protez gwarantują solidną i silną adhezję. Z uwagi na fakt iż produkt ten jest wodoodporny szczególnie polecany jest osobom cierpiącym na nadmierne wydzielanie śliny.

Efekt działania Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.)

Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.) to supermocny klej do dolnych protez zębowych w postaci samoprzylepnych pasków. Paski mocujące do protez są całkowicie wodoodporne, dlatego nie rozpuszczają się pod wpływem śliny, wody oraz innych gorących, czy zimnych napojów. Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.) jest to system, który zapewnia solidne mocowanie protezy, nawet w przypadku pacjentów z płaskimi i wąskimi szczękami, w przypadku których uzyskanie stabilnego efektu mocującego może być trudne do uzyskania.

Skład

Polyvinylacetate, Sodium Carboxymethylcellulose, Glycerintriace.

Sposób użycia

Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.) stosuje się na czystą i suchą protezę zębową. Zdjąć folię ochronną z obu stron samoprzylepnego paska mocującego. Przyłożyć Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.) do wewnętrznej powierzchni dolnej protezy. Należy zwrócić uwagę, by pod paskiem nie utworzyły się pęcherzyki powietrza ( w tym celu przykleić pasek z jednej strony i trzymając go napiętego przykleić do protezy przeciągając palcem wskazującym drugiej ręki). Nadmiar paska odciąć przy użyciu nożyczek, jeśli to konieczne. Włożyć protezę do ust i mocna zagryźć. Aby uzyskać najlepszy możliwy efekt klejący, odczekać 15 minut przed spożywaniem napojów lub jedzenia.

Dodatkowe informacje

Przed zastosowaniem zaleca się zapoznanie z informacjami dołączonymi do opakowania. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu poza zasięgiem dzieci. W razie wystąpienia efektów niepożądanych stosowanie produktu przerwać i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Börner GmbH, Rockwinkeler Heerstr. 100, 28355 Bremen

Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Fittydent super samoprzylepne paski mocujące do protez zębowych (20 szt.)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
32,79*
34,57 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści