Strona główna > Eunova Witamina B12 Komplex ampułki

Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (10X10 ml)

(1)
Nr art.: 11358874

Oryginalny produkt STADA GmbH
Cena podstawowa: zł 65.39/100 ml
Marka: Eunova

Wysyłka gratis od zł 179
wycofany ze sprzedaży
×

Niestety ten produkt został wycofany ze sprzedaży. Chętnie pomożemy w wyborze podobnego preparatu.


zł 86,32*
zł 65,39*
Do listy zakupów
Tego produktu nie mamy w ofercie
Z chęcią sprawdzimy możliwość wprowadzenia tego produktu do oferty.

zakupy w apo-discounter.pl
  • Zapas witamin i aminokwasów.
  • Witaminy B12,B1, B2 i B6.
  • Smak owoców leśnych.
  • Bez glutenu i laktozy.

Zastosowanie Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml)

Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml) to suplement diety wskazany zwłaszcza dla osób aktywnych, za sprawą stylu życia bądź rodzaju wykonywanej pracy narażonych na częsty wysiłek fizyczny lub umysłowy. Do objawów, w razie zaobserwowania których warto sięgnąć po Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml) należą: przewlekłe zmęczenie, osłabienie, zauważalny spadek wydajności. Stosować wówczas, gdy wymienione objawy nie zachodzą w związku ze specyficznymi stanami chorobowymi, a wnikają z niedoboru witaminy B12 i innych witamin z grupy B.

Efekt działania Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml)

Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml) zaopatruje organizm w niezbędną dzienną dawkę witamin grupy B – nie tylko B12, ale także B1, B2 i B6. Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml) optymalizują i regulują funkcjonowanie układu nerwowego i procesów metabolicznych, prowadząc tym samym do odczuwalnej poprawy samopoczucia i wzrostu witalności. Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml) niwelują lub osłabiają poczucie zmęczenia, a także sprawiają, że przychodzi ono później oraz jest mniej obezwładniające. Nie pokrzyżuje więc żadnych planów – czy to osobistych, czy zawodowych.
Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml) sprawiają, że zawsze jest się w stanie zrobić to, co się zamierzyło. Jeśli znajdzie się czas – znajdzie się też energia.

Skład

Woda, dekstroza, L-glutamina (0,6%), aromat, cyjanokobalamina, L-seryna (0,4%), konserwanty (benzoesan sodu, sorbinian potasowy), środek zakwaszający (kwas cytrynowy), środek uwalniający (krzemionka, sole magnezu spożywczych kwasów tłuszczowych), karmin (E 120), substancja słodząca (acesulfam K), chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, mononitrat tiaminy.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Sposób użycia

Spożywać 1 ampułkę dziennie, najlepiej po śniadaniu.
W celu otwarcia ampułki najpierw przekręcić ją zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż do otwarcia wewnętrznej komory. Następnie ampułkę wstrząsnąć, poczym otworzyć ją przekręcając wieczko w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Dodatkowe informacje

Produkt jest suplementem diety i nie może stanowić substytutu żadnego z jej zróżnicowanych elementów.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (Opakowanie: 10X10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: STADA GmbH, Stadastr. 2-18, 61118 Bad Vilbel

Eunova Witamina B12 Komplex ampułki  zamów na apo-discounter.pl
24%
oszczędzasz
Eunova Witamina B12 Komplex ampułki (10X10 ml)
wycofany ze sprzedaży
×

Niestety ten produkt został wycofany ze sprzedaży. Chętnie pomożemy w wyborze podobnego preparatu.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 86,32*
zł 65,39*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności