Dr. Jacob's wyciąg z owoców granatu (500 ml)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Oryginalny produkt Dr.Jacobs Medical GmbH Nr art.: 01054676 Cena podstawowa: 266.78zł/1 l

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
133,39*
135,82 zł
Zawiera 8 % VAT
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena

Zastosowanie Dr. Jacob's wyciąg z owoców granatu (Opakowanie: 500 ml)

Granat chroni serce oraz prostatę poprzez działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i chemoprewencyjne (przeciwrakowe). Swoje lecznicze właściwości granat zawdzięcza wyjątkowym składnikom - polifenolom. Te związki pochodzenia roślinnego działają przeciwutleniająco, przeciwzapalnie i hamują rozwój raka. W jednym z ostatnio przeprowadzonych badań stwierdzono, że sok owocu granatu znacznie przewyższa jako przeciwutleniacz czerwone wino, sok z jagód, sok z żurawiny, do tej pory uznawane za najsilniejsze przeciwutleniacze. Sok z granatu ma 3-4 razy większą moc przeciwutleniającą od czerwonego wina czy zielonej herbaty), a eliksir zawierający przefermentowane polifenole z granatu nawet 50-70 razy większą moc przeciwutleniającą niż najsilniejsze znane do tej pory antyutleniacze.Zalecana dawka dzienna to ok. 500mg polifenoli z soku granatu. Polifenole po żywej fermentacji (bakteriami żywymi nie syntetykiem) wykazują wyższą aktywność biologiczną. Poprzez żywą fermentację znacznie zwiększa się dostępność polifenoli w soku z granatów. Dostępne na rynku syropy czy soki z granatów mogą mieć dobry smak ale nie zawierać cennych dla zdrowia polifenoli. Z zawartością odpowiednich polifenoli granat jest prawdziwym eliksirem życia. Niemiecki, przefermentowany eliksir z granata firmy Dr.Jacobs został stworzony i opatentowany przez wybitnych lekarzy-naukowców z uniwersytetu w Mainz. Zawiera on 23 razy więcej polifenoli niż wysokiej jakości, czysty sok z owoców granatu praktycznie niedostępny; tzw "soki z granatu" występujące na rynku są przeważnie z pokaźną domieszką soków z tanich, pospolitych owoców. Ważne jest to dla zdrowotnego działania, że eliksir z granatu jest przefermentowany. Znacznie zwiększa to przyswajalność polifenoli najbardziej istotnych składników owocu granatu.
  • Jedna butelka eliksiru Dr.Jacobs zawiera odpowiednio tyle składników co 50 owoców granatowca.

Efekt działania Dr. Jacob's wyciąg z owoców granatu (Opakowanie: 500 ml)

Bogactwo antyutleniających substancji ( polifenoli jak tianina, flawonidów, hormonów roślinnych ) daje wyjątkowy smak owocom i wywiera pozytywny wpływ na prostatę, serce, naczynia krwionośne, i balans hormonalny. Polifenole zawarte w granatach, okazują się mieć istotne działanie ochronne przeciwko tym rodzajom raka, które mają związek z poziomem wytwarzanych przez organizm hormonów ( jak rak piersi czy prostaty). Przydatne jest więc spożywanie profilaktyczne granatów w różnej formie: owoców, soków i eliksirów. Istnieją bardzo szczegółowe badania, potwierdzające pozytywny wpływ granatu na układ krążenia, nadciśnienie, chorobę wieńcową. U ludzi starszych, którzy spożywają sok z granatu, zauważono poprawę nastroju. Wykazano też spadek ryzyka demencji.

Skład

  • Jedna łyżka Eliksiru z granatu (10ml) zawiera mniej więcej tyle polifenoli co 100ml soku z granatu, i odpowiada siłą antyoksydacyjną 200ml takiego soku oraz 500ml, dobrego jakościowo, czerwonego wina lub zielonej herbaty.
Wszystko to dzięki koncentracji i procesowi biologicznej fermentacji.
  • 1 butelka (500)ml zawiera: sok z około 50 dojrzewających na słońcu granatów świeżo wyciśniętych, skoncentrowanych, sfermentowanych oraz bioaktywne esencje z owoców granatu.

Sposób użycia

Do rozcieńczenia z wodą, z napojami lub jako dodatek do koktajli, deserów, jogurtu, maślanki. Można go też wykorzystać jako polewę do lodów. Eliksir z granatów możesz spożywać na wiele sposobów. Zalecane dzienne spożycie:
  • 10 - 20 ml - dla zachowania dobrej kondycji
  • 30 ml - dla znacznej poprawy zdrowia
Po otwarciu przechowywać w lodówce, nie dłużej niż 4 tygodnie. Przed użyciem wstrząsnąć. Eliksir - butelka 500 ml to ok. 50 porcji
Dr. Jacob's wyciąg z owoców granatu (Opakowanie: 500 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Dr.Jacobs Medical GmbH, Platter Strasse 92, 65232 Taunusstein

Dr. Jacob's wyciąg z owoców granatu  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Dr. Jacob's wyciąg z owoców granatu (500 ml)

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
133,39*
135,82 zł
Zawiera 8 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści