Strona główna > Układ krwionośny > Cholesterol > Doppelherz kapsułki czosnek-jemioła-głóg

Doppelherz kapsułki czosnek-jemioła-głóg (480 szt.)

(4)
Nr art.: 00538567

Oryginalny produkt Queisser Pharma GmbH & Co. KG
Cena podstawowa: zł 161.34/1 kg
Marka: Doppelherz

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 61,66*
zł 60,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
 • Ochrona przed rozwojem miażdżycy
 • Zapobiega twardnieniu tętnic
 • Aktywne wsparcie układu sercowo-naczyniowego
 • Zawiera wyłącznie naturalne ekstrakty roślinne
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Armolipid tabletki zł 103,19 (CP*: zł 214.97/100 g)

Doppelherz kapsułki czosnek-jemioła-głóg zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Armolipid tabletki zamów na apo-discounter.pl
34%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 164,18 *

W sumie oszczędzasz: zł 54,98


Zastosowanie Doppelherz kapsułki czosnek-jemioła-głóg (Opakowanie: 480 szt.)

Kapsułki Doppelherz kapsułki czosnek-jemioła-głóg (Opakowanie: 480 szt.) zawierają ekstrakty roślinne, które są tradycyjnie wykorzystywane do zapobiegania stwardnieniu tętnic całego ciała (generalnie miażdżycy) oparte jest to wyłącznie na tradycji i wieloletnim doświadczeniu. W opakowaniu znajduje się 480 dojelitowych miękkich kapsułek.

Skład

Kapsułki Doppelherz aktiv czosnek jemioła głóg zawierają wyciągi z cebul czosnku, ziela jemioły i jagody głogu.
 • 1 kapsułka zawiera : 60 mg wyciągu ze świeżych cebul czosnku, 24mg wyciągu z ziela jemioły i 54 mg wyciągu z jagód głogu
Inne składniki : żelatyna, gliceryna, krzemionka koloidalna bezwodna, tłuszcz bydlęcy , karmel (E 150a).

Środki ostrożności

Lek ten dostępny jest bez recepty, do leczenia łagodnej choroby bez pomocy lekarza, niemniej jednak, należy stosować go z zachowaniem wszystkich Śródków ostrożności, by uzyskać jak najlepsze wyniki. Przed zastosowaniem należy przeczytać załączoną ulotkę bądź skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą w celu zasięgnięcia większej ilości informacji. Jeśli po zastosowaniu preparatu objawy się nasilają lub w ciągu 14 dni nie zauważy się poprawy, należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza.
 • Przeciwwskazania:
Nie stosować preparatu, jeśli u pacjenta stwierdzono nadwrażliwość (uczulenie) na czosnek lub którykolwiek z pozostałych składników. Przy zaburzeniach krzepliwości krwi może pojawić się zwiększenie skłonności do krwawień.
 • Dzieci
Preparat nie jest przeznaczony do użytku dla dzieci poniżej 12 roku życia, ze względu na niewystarczającą ilość przeprowadzonych badań w tym kierunku.
 • Ciąża
Generalnie przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Ze względu na brak danych klinicznych kapsułki Doppelherz aktiv czosnek jemioła głóg nie są przeznaczone do stosowania w czasie ciąży.
 • Karmienie piersią
Generalnie przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Ze względu na brak danych klinicznych kapsułki Doppelherz aktiv czosnek jemioła głóg nie są przeznaczone do stosowania w okresie karmienia piersią.
 • Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn
Brak szczególnych środków ostrożności.
 • Stosowanie innych leków
Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli przyjmuje się inne leki lub niedawno były one przyjmowane, nawet jeśli są bez recepty. Preparaty z czosnku mogą zwiększyć efekt środków obniżających krzepnięcie krwi. Nie są dostępne żadne szczegółowe badania na temat tego efektu i preparatu Doppelherz aktiv czosnek jemioła głóg.Należy pamiętać, że informacje te mogą mieć zastosowanie do tych leków, jeśli wziąć kilka godzin dziennie temu. Informacja ta odnosi się także do leków przeciwkrzepliwych jeśli były zażyte dnia poprzedniego.
 • Działania niepożądane:
Jak każdy lek, Doppelherz aktiv czosnek jemioła głóg może powodować działania niepożądane. Szacuje się, że częstotliwość ich występowania jest podzielona w następujący sposób:
 • Bardzo często więcej niż 1 na 10
 • Często u mniej niż 1 na 10, ale więcej niż 1 na 100
 • Niezbyt często mniej niż 1 na 100, ale więcej niż 1 na 1000
 • Rzadko u mniej niż 1 na 1000
 • Bardzo rzadko u mniej niż 1 na 10 000
Jeżeli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych się zdarzy, należy przerwać stosowanie preparatu i poinformować o wszystkim lekarza. Odnotowano bardzo rzadkie przypadki zaburzeń żołądkowo-jelitowe oraz reakcje uczuleniowe (wysypka skórna, astma). Preparaty czosnku bardzo rzadko było związane z krwawieniem. Przyjmowanie preparatu Doppelherz aktiv czosnek jemioła głóg może wiązać się ze zmianami w zapachu skóry i oddechu. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane nie wymienione w tej ulotce, należy powiadomić lekarza lub farmaceutę.

Sposób użycia

Chyba że określono inaczej, dorośli i młodzież od 12 roku życia powinni brać 1 - 2 kapsułki miękkie, popijając płynem trzy razy dziennie przed lub w trakcie posiłku. Jeśli używasz więcej kapsułek niż zalecono, należy poinformować o tym lekarza lub farmaceutę.

Dodatkowe informacje

Przechowywanie: Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nie przekraczającej 25 ° C, w oryginalnym opakowaniu. Nie używać po upływie terminu ważności. Data ważności tego produktu jest wydrukowana na opakowania zewnętrznym i blistrach.
Doppelherz kapsułki czosnek-jemioła-głóg (Opakowanie: 480 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg

Doppelherz kapsułki czosnek-jemioła-głóg zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Doppelherz kapsułki czosnek-jemioła-głóg (480 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 61,66*
zł 60,99*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności