Dolormin für Kinder Ibuprofensaft 20 mg/ml Suspension (100 ml)


Oryginalny produkt Johnson & Johnson GmbH (OTC) Nr art.: 11542939 Cena podstawowa: 15.79zł/100 ml

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
15,79*
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Przeczytaj ulotkę

Dolormin für Kinder Ibuprofensaft 20 mg/ml Suspension (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Johnson & Johnson GmbH (OTC), Johnson Johnson Platz 2, 41470 Neuss

Dolormin für Kinder Ibuprofensaft 20 mg/ml Suspension  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Dolormin für Kinder Ibuprofensaft 20 mg/ml Suspension (100 ml)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
15,79*
Zawiera 23 % VAT
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Kup na raty
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści