Strona główna > Przeziębienie i grypa > Przeziębienie u dzieci > Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja

Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (100 ml)


Oryginalny produkt Johnson & Johnson GmbH (OTC) Nr art.: 11528543 Cena podstawowa: 20.39zł/100 ml
Brand: Dolormin

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
20,39*
22,02 zł
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Dla dzieci powyżej 1. roku życia.
  • Na gorączkę i ból.
  • Owocowy smak.
Przeczytaj ulotkę
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Otriven 0,025% Nasentropfen f.Saeugl. 8,19 zł (CP*: 81.90zł/100 ml)

Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Otriven 0,025% Nasentropfen f.Saeugl. zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*: 28,58 zł *
W sumie oszczędzasz: 1,63 zł


Zastosowanie Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (Opakowanie: 100 ml)

Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (Opakowanie: 100 ml) to lek zwalczający objawy przeziębienia i infekcji grypopodobnych u najmłodszych pacjentów. Można go stosować już u dzieci powyżej 1. roku życia. Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (Opakowanie: 100 ml) zbija gorączkę i łagodzi ból o każdym natężeniu.
Stosować w przypadku bólów lekkich, średnich i silnych, u dzieci o wadze ciała powyżej 10 kg.

Efekt działania Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (Opakowanie: 100 ml)

Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (Opakowanie: 100 ml) to niesteroidowy lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, działający na bazie ibuprofenu. Odpowiednio niska dawka składnika aktywnego zapewnia maksymalną skuteczność przy minimalnym obciążeniu młodego organizmu. Ibuprofen wstrzymuje wytwarzanie hormonu zwanego „prostaglandyną”, który odpowiada za rozprzestrzenianie się bólu i zaburza regulację temperatury ciała. Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (Opakowanie: 100 ml) oszczędza młodym pacjentom nieprzyjemności związanych z bólem i gorączką. Walkę z chorobą dodatkowo ułatwia im owocowy smak leku.

Skład

Substancja działająca: ibuprofen, 40mg/1 ml suspensji.
Substancje pomocnicze: acesulfam, sól potasowa, czerwień allura, kwas cytrynowy bezwodny, glicerol, skrobia kukurydziana, polisorbat 80, sacharoza, węglowodany, woda oczyszczona, guma ksantanowa, benzoesan sodu, aromat gumy bąbelkowej, aromat arbuzowy, aromat Sweet Blend.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości którykolwiek z jego składników.
Nie stosować w przypadku niegdysiejszego, a spowodowanego przyjmowaniem kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowania u dziecka napadów astmy, duszności, krwotoków bądź perforacji układu pokarmowego, opuchlizny błony śluzowej nosa, opuchnięć skóry lub błon śluzowych (obrzęku naczyniowo-ruchowego), lub reakcji skórnych takich jak zaczerwienienie, pokrzywka itp.
Nie stosować w przypadkach: niejasnych zaburzeń wytwarzania krwi, obecnego lub niegdysiejszego występowania krwotoków/wrzodów żołądka lub jelit, krwotoku mózgu (krwotoku naczyniowego) lub innych krwawień aktywnych, ciężkiej niedoczynności wątroby lub nerek, ciężkiej niewydolności serca, oraz niedawnej gwałtownej utraty płynu (np. wskutek wymiotów, rozwolnienia, bądź zaburzeń wchłaniania płynów).
W przypadku stosowania przez pacjentów dorosłych nie stosować w ostatnich 3 miesiącach ciąży.

Sposób użycia

Podawać w dawkach zależnych od wieku/wagi dziecka:

  • 1-3 lat (10 - 15 kg): po 2,5 ml, maks. 7,5 ml dziennie.
  • 4-6 lat (16 - 19 kg): po 2,5 ml, maks. 10 ml dziennie.
  • 7-9 lat (20 - 29 kg): po 5 ml, maks. 15 ml dziennie.
  • 10-12 lat (30 - 39 kg): po 5 ml, maks. 20 ml dziennie.
  • Dorośli i młodzież >12 lat(>40kg): po 7,5 ml, maks. 30 ml dziennie.
Pomiędzy poszczególnymi dawkami leku należy odczekać co najmniej 6 godzin.
W przypadku nie ustąpienia objawów po 3 dniach stosowania leku należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Johnson & Johnson GmbH (OTC), Johnson Johnson Platz 2, 41470 Neuss

Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Dolormin dla dzieci, sok z ibuprofenem 40 mg/1ml suspensja (100 ml)

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
20,39*
22,02 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści