Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (150 g)


Oryginalny produkt HERMES Arzneimittel GmbH Nr art.: 07770675 Cena podstawowa: 45.59zł/100 g
Brand: Doc

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
68,39*
77,80 zł
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Żel przeciwbólowy na bazie ibuprofenu.
  • Wnika głęboko pod skórę.
  • Formuła mikrożelu – jeszcze szybsze działanie.
  • Działa przy minimalnym obciążeniu organizmu.
  • Właściwości przeciwzapalne.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Dolormin Gs mit Naproxen Tabl. 52,39 zł

Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% zamów na apo-discounter.pl
11%
oszczędzasz
Dolormin Gs mit Naproxen Tabl. zamów na apo-discounter.pl
19%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 120,78 zł *
W sumie oszczędzasz: 21,88 zł


Zastosowanie Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g)

Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny do stosowania zewnętrznego. Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) przynosi szybką ulgę w sytuacji bólów mięśni, stawów i tkanek miękkich (ścięgien i wiązadeł). Przyda się także przy okazji kontuzji sportowych. Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) zwalcza bóle wszelkiego rodzaju: stanowiące objawy przeziębienia lub grypy, będące wynikiem tzw. „zawiania”, lub urazów mechanicznych.

Efekt działania Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g)

Jako lek na bazie ibuprofenu Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) zapobiega wydzielaniu się hormonu prostaglandyny odpowiedzialnej za przekazywanie informacji o bólu przez układ nerwowy, oraz za rozprzestrzenianie się stanów zapalnych. Specjalna formuła mikrożelu powoduje zaś, że Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) wnika bardzo głęboko pod powierzchnię skóry, działając dużo szybciej i skuteczniej niż „klasyczne” żele przeciwbólowe. Forma stosowania zewnętrznego zapobiega ponadto nadmiernemu obciążeniu organizmu, do którego dochodzić może w sytuacji przyjmowania ibuprofenu drogą doustną.

Skład

50 mg ibuprofenu, izosorbid dimetylowy, alkohol izopropylowy, poloksamer, triglicerydy średniołańcuchowe, woda oczyszczona, olejek z kwiatów gorzkiej pomarańczy, olejek lawendowy.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie stosować na ranach otwartych, ani w obszarach błon śluzowych. Nałożonej warstwy żelu nie należy przykrywać materiałami nieprzepuszczającymi powietrza.

Sposób użycia

Nanosić 3 razy dziennie, rozsmarowując na bolącym obszarze pasek żelu o długości 4-10 cm, co odpowiada 2-5 g (100-250 mg ibuprofenu).

Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: HERMES Arzneimittel GmbH, Georg-Kalb-Str. 5-8, 82049 Grosshesselohe

Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% zamów na apo-discounter.pl
11%
oszczędzasz

Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (150 g)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
68,39*
77,80 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści