Doc Ibuprofen Schmerzgel (150 g)


Oryginalny produkt HERMES Arzneimittel GmbH Nr art.: 07770675 Cena podstawowa: 45.59zł/100 g

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
68,39*
77,80 zł
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena

Doc Ibuprofen Schmerzgel (Opakowanie: 150 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: HERMES Arzneimittel GmbH, Georg-Kalb-Str. 5-8, 82049 Grosshesselohe

Doc Ibuprofen Schmerzgel zamów na apo-discounter.pl
11%
oszczędzasz

Doc Ibuprofen Schmerzgel (150 g)

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
68,39*
77,80 zł
Zawiera 23 % VAT
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Kup na raty
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści