Doc Ibuprofen Schmerzgel (100 g)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Oryginalny produkt HERMES Arzneimittel GmbH Nr art.: 05853368 Cena podstawowa: 52.39zł/100 g
Brand: Doc

aktualnie niedostępny
×
aktualnie niedostępny

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić go ponownie do oferty najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi informowania o dostępności produktu poniżej.

Wysyłka gratis od 179 PLN
52,39*
61,01 zł
Zawiera 23 % VAT
Ten produkt jest czasowo niedostępny
Jeśli chcesz otrzymać informację jak tylko produkt będzie ponownie dostępny skorzystaj z bezpłatnej usługi powiadamiania o dostępności. Jak tylko produkt będzie dostępny otrzymasz informację na adres E-mail.
Usługa jest darmowa i niezobowiązująca.

zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także IbuHEXAL akut, tabletki przeciwbólowe 400mg 22,39 zł

Doc Ibuprofen Schmerzgel  zamów na apo-discounter.pl
14%
oszczędzasz
IbuHEXAL akut, tabletki przeciwbólowe 400mg  zamów na apo-discounter.pl
52%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 74,78 zł *
W sumie oszczędzasz: 33,18 zł


Doc Ibuprofen Schmerzgel (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: HERMES Arzneimittel GmbH, Georg-Kalb-Str. 5-8, 82049 Grosshesselohe

Doc Ibuprofen Schmerzgel  zamów na apo-discounter.pl
14%
oszczędzasz

Doc Ibuprofen Schmerzgel (100 g)

aktualnie niedostępny
×
aktualnie niedostępny

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić go ponownie do oferty najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi informowania o dostępności produktu poniżej.

Wysyłka gratis od 179 PLN
52,39*
61,01 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści