Doc Ibuprofen Schmerzgel (50 g)


Oryginalny produkt HERMES Arzneimittel GmbH Nr art.: 05853351 Cena podstawowa: 66.78zł/100 g
Brand: Doc

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
33,39*
34,49 zł
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Dolormin Gs mit Naproxen Tabl. 52,39 zł

Doc Ibuprofen Schmerzgel zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Dolormin Gs mit Naproxen Tabl. zamów na apo-discounter.pl
19%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 85,78 zł *
W sumie oszczędzasz: 13,57 zł


Doc Ibuprofen Schmerzgel (Opakowanie: 50 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: HERMES Arzneimittel GmbH, Georg-Kalb-Str. 5-8, 82049 Grosshesselohe

Doc Ibuprofen Schmerzgel zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Doc Ibuprofen Schmerzgel (50 g)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
33,39*
34,49 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści