Kosmetyki Daylong

Daylong - skuteczna ochrona przed słońcem ...więcej na temat "Kosmetyki Daylong" ...
2 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany
Daylong Kids emulsja przeciwsłoneczna dla dzieci SPF 30  zamów na apo-discounter.pl
14%
oszczędzasz
Daylong Kids emulsja przeciwsłonecz... (100 ml)
PZN 06081985 (Cena podstawowa: zł 73.99/100 ml)
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
aktualnie niedostępny
×
aktualnie niedostępny

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić go ponownie do oferty najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi informowania o dostępności produktu poniżej.

Wysyłka gratis od zł 179
zł 73,99*
zł 86,32*
Daylong Baby krem przeciwsłoneczny dla niemowląt SPF 30  zamów na apo-discounter.pl
23%
oszczędzasz
Daylong Baby krem przeciwsłoneczny ... (50 ml)
PZN 03162950 (Cena podstawowa: zł 98.38/100 ml)
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
aktualnie niedostępny
×
aktualnie niedostępny

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić go ponownie do oferty najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz skorzystać z usługi informowania o dostępności produktu poniżej.

Wysyłka gratis od zł 179
zł 49,19*
zł 64,69*

Wakacje to czas wzmożonego wystawiania ciała na działanie promieni słonecznych. Lato sprzyja zażywaniu słonecznych kąpieli, zamieniających naszą bladą skórę, na piękną opaleniznę, przyciągającą brązowym urokiem. Jednakże, zawsze należy pamiętać, że opalaniu powinna towarzyszyć troska o bezpieczeństwo i związana z nim odpowiednia asekuracja skóry przed oparzeniami i osuszeniami.

Kąpiel słoneczna z głową - dlaczego warto używać kosmetyków? Zbyt intensywne działanie promieni ultrafioletowych może mieć niezwykle niebezpieczny efekt dla naszej skóry. Naturalną barierą ochronną skóry jest melanina, jednak w konfrontacji z nadmierną ilością promieni UV, okazuje się niewystarczającą zaporą. Najczęstszymi niepożądanymi skutkami nierozsądnego opalania są oparzenia skóry, rumienie i nadmierne jej wysuszenie, w skrajnych przypadkach także zmiany nowotworowe. Dlatego, tak istotne jest, by chronić skórę przy pomocy odpowiednich preparatów wspierających ochronną funkcję melaniny.

Daylong - skuteczna i bezpieczna ochrona Daylong to seria kosmetyków produkowanych przez szwajcarski koncern farmaceutyczny Spirig, ulokowany w Egerkingen. Spirig to firma zajmująca wiodące miejsce w branży zajmującej się produkcją kosmetyków dermatologicznych. Uznanie zdobywa dzięki innowacjom badawczym, których efektem są świeże rozwiązania technologiczne, zapewniające duże bezpieczeństwo.

Kosmetyki linii Daylong chronią przed niepożądanymi skutkami nadmiernego opalania i pielęgnują skórę już po zażytej kąpieli słonecznej. Charakteryzuje je uniwersalność, przeznaczone są bowiem dla każdego użytkownika, bez względu na płeć, rodzaj skóry czy stopień intensywności opalenizny. Co ważne, nie zawierają barwników i substancji zapachowych, dzięki temu, są przyjazne również dla alergików.

Kosmetyki Daylong zawierają filtr przeciwsłoneczny, określany skrótem SPF, którego zadaniem jest skuteczna ochrona przed promieniowaniem wywołującym rumień i będącym źródłem oparzenia skóry, poprzez minimalizację jego działania. Kosmetyki występują w różnych wersjach uwzględniających zależność intensywności promieniowania i czasu przebywania na słońcu. Wskaźniki liczbowe podane na opakowaniu (występujące w skali 6-50) określają bezpieczną ramę czasową, podczas której możemy poddać naszą skórę na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Wskaźnik liczbowy podany na opakowaniu to iloczyn bezpiecznego czasu przebywania na słońcu (tym bezpiecznym czasem jest 15 minut). Jeśli zatem, na pudełku podana jest liczba SPF 6, oznacz to, że na słońcu możemy bezpiecznie przebywać sześciokrotnie dłużej (6 x 15 min).

Kosmetyki Podstawową wersją jest kosmetyk z filtrem SPF 6,10 - zapewniającym niską, podstawową ochronę. Kiedy planujemy dłuższe spędzanie czasu na słońcu, warto zaopatrzyć się w preparat Daylong SPF 15 lub Daylong Ultra SPF 25, które znacznie wydłużą bezpieczną ramę czasową promieniowania UV. Jeżeli zamierzamy spędzać wakacje w tzw. ciepłych krajach, w których nasza skóra będzie non stop wystawiona na działanie promieni słonecznych, polecamy mocniejsze kosmetyki, np. z serii Daylong Kids - SPF 30 lub 50. W wyjątkowo słonecznych warunkach można zastosować najbardziej skuteczną wersję kosmetyku - Daylong Extreme, którego wskaźnik liczbowy to 50+, co w praktyce oznacza, że po zastosowaniu tego preparatu, będziemy mogli bezpiecznie przebywać na słońcu ponad 750 minut. Różnorodność i uniwersalność dostępnych produktów sprawia, że bardzo łatwo znaleźć coś dla siebie. Kupując markowe kosmetyki, które oferuje apteka internetowa Apo-Discounter, mają Państwo pewność, że jest to wybór najlepszej jakości. Co ważne, każdy z nich jest w pełni oryginalny, a cena bardzo konkurencyjna. W sytuacji, gdy pojawiają się jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące firmowych produktów, zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail, telefon lub Live Chat. Kosmetyki apteczne dostępne w tej kategorii wysyłane są z reguły w ciągu 24 godzin.

0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności