Daylong

Daylong - skuteczna ochrona przed słońcem ...więcej na temat "Daylong" ...
0 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany

Kosmetyki Daylong

Wakacje to czas wzmożonego wystawiania ciała na działanie promieni słonecznych. Lato sprzyja zażywaniu słonecznych kąpieli, zamieniających naszą bladą skórę, na piękną opaleniznę, przyciągającą brązowym urokiem. Jednakże, zawsze należy pamiętać, że opalaniu powinna towarzyszyć troska o bezpieczeństwo i związana z nim odpowiednia asekuracja skóry przed oparzeniami i osuszeniami.

Kosmetyki Daylong - kąpiel słoneczna z głową

Zbyt intensywne działanie promieni ultrafioletowych może mieć niezwykle niebezpieczny efekt dla naszej skóry. Naturalną barierą ochronną skóry jest melanina, jednak w konfrontacji z nadmierną ilością promieni UV, okazuje się niewystarczającą zaporą. Najczęstszymi niepożądanymi skutkami nierozsądnego opalania są oparzenia skóry, rumienie i nadmierne jej wysuszenie, w skrajnych przypadkach także zmiany nowotworowe. Dlatego, tak istotne jest, by chronić skórę przy pomocy odpowiednich preparatów wspierających ochronną funkcję melaniny.

Daylong - kosmetyki dla skutecznej ochrony

Daylong - skuteczna i bezpieczna ochrona Daylong to seria kosmetyków produkowanych przez szwajcarski koncern farmaceutyczny Spirig, ulokowany w Egerkingen. Spirig to firma zajmująca wiodące miejsce w branży zajmującej się produkcją kosmetyków dermatologicznych. Uznanie zdobywa dzięki innowacjom badawczym, których efektem są świeże rozwiązania technologiczne, zapewniające duże bezpieczeństwo.

Kosmetyki Daylong

Kosmetyki linii Daylong chronią przed niepożądanymi skutkami nadmiernego opalania i pielęgnują skórę już po zażytej kąpieli słonecznej. Charakteryzuje je uniwersalność, przeznaczone są bowiem dla każdego użytkownika, bez względu na płeć, rodzaj skóry czy stopień intensywności opalenizny. Co ważne, nie zawierają barwników i substancji zapachowych, dzięki temu, są przyjazne również dla alergików.

Daylong - kosmetyki z filtrem słonecznym

Kosmetyki Daylong zawierają filtr przeciwsłoneczny, określany skrótem SPF, którego zadaniem jest skuteczna ochrona przed promieniowaniem wywołującym rumień i będącym źródłem oparzenia skóry, poprzez minimalizację jego działania. Kosmetyki Daylong występują w różnych wersjach uwzględniających zależność intensywności promieniowania i czasu przebywania na słońcu. Wskaźniki liczbowe podane na opakowaniu (występujące w skali 6-50) określają bezpieczną ramę czasową, podczas której możemy poddać naszą skórę na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Wskaźnik liczbowy podany na opakowaniu to iloczyn bezpiecznego czasu przebywania na słońcu (tym bezpiecznym czasem jest 15 minut). Jeśli zatem, na pudełku podana jest liczba SPF 6, oznacz to, że na słońcu możemy bezpiecznie przebywać sześciokrotnie dłużej (6 x 15 min).

Podstawową wersją jest kosmetyk z filtrem SPF 6,10 - zapewniającym niską, podstawową ochronę. Kiedy planujemy dłuższe spędzanie czasu na słońcu, warto zaopatrzyć się w preparat Daylong SPF 15 lub Daylong Ultra SPF 25, które znacznie wydłużą bezpieczną ramę czasową promieniowania UV. Jeżeli zamierzamy spędzać wakacje w tzw. ciepłych krajach, w których nasza skóra będzie non stop wystawiona na działanie promieni słonecznych, polecamy mocniejsze kosmetyki Daylong, np. z serii Kids - SPF 30 lub 50. W wyjątkowo słonecznych warunkach można zastosować najbardziej skuteczną wersję kosmetyku - Daylong Extreme, którego wskaźnik liczbowy to 50+, co w praktyce oznacza, że po zastosowaniu tego preparatu, będziemy mogli bezpiecznie przebywać na słońcu ponad 750 minut. Różnorodność i uniwersalność dostępnych produktów sprawia, że bardzo łatwo znaleźć coś dla siebie. Kupując markowe kosmetyki, które oferuje apteka internetowa Apo-Discounter, mają Państwo pewność, że jest to wybór najlepszej jakości. Co ważne, każdy z nich jest w pełni oryginalny, a cena bardzo konkurencyjna. W sytuacji, gdy pojawiają się jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące firmowych produktów, zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail, telefon lub Live Chat. Kosmetyki apteczne dostępne w tej kategorii wysyłane są z reguły w ciągu 24 godzin.

0