Strona główna > Darmowa Dostawa w apo-discounter.pl

Skorzystaj z darmowej dostawy w apo-discounter.pl

Po raz kolejny apo-discounter.pl bierze udział w ogólnopolskim dniu darmowej dostawy. W dniu 2 grudnia składając zamówienie na naszej stronie internetowej nie zapłacicie nic za dostawę niezależnie od wybranego sposobu płatności! Płatność możliwa jest przy odbiorze zamówienia, poprzez PayPal, kartą kredytową lub szybkim przelewem poprzez PayU. Jedynym warunkiem jest zamówienie produktów za co najmniej 20 PLN.

darmowa dostawa
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kosmetyki Vichy, La Roche Posay oraz Weleda. Posiadamy także bardzo szeroki wybór środków na odchudzanie. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i sprawdź czy posiadamy produkt, którym jesteś zainteresowany.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.

0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności