Compeed plastry na popękane palce (10 szt.)

(1)
Nr art.: 00211955

Oryginalny produkt HRA Pharma Deutschland GmbH
Marka: Compeed

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 30,07*
zł 23,59*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Idealne warunki do gojenia się ran i pęcherzy
  • Nie trzeba zmieniać codziennie
  • Odporność na wodę, zanieczyszczenia i bakterie
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Kompresy gazowe 10x10 - nie sterylne zł 19,99

Compeed plastry na popękane palce  zamów na apo-discounter.pl
21%
oszczędzasz
Kompresy gazowe 10x10 - nie sterylne  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 43,58 *

W sumie oszczędzasz: zł 6,48


Zastosowanie Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.)

Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) należy do grupy produktów przeznaczonych do ochrony i wspomagania leczenia pękających czubków palców oraz skóry wokół paznokci. Zaleca się stosowanie tego rodzaju plastrów w celu przyspieszenia procesu gojenia się oraz zapewnienia najlepszych możliwych warunków dla rany. Można również stosować w przypadku wystąpienia pęcherzy.

Efekt działania Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.)

Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) wykorzystuje naturalne właściwości poliuretanu, który tworzy jednostronną, przepuszczalną warstwę ochronną, odporną na wodę, brud i bakterie. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania nadmiar wilgoci może się wydostać na zewnątrz. Zastosowanie Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) przynosi szybką ulgę i ochronę, a także wpływa kojąco na ranę i zabezpiecza przed bólem spowodowanym otarciami lub naciskiem. Zapewnione zostają odpowiednie warunki do gojenia się, zwłaszcza pod względem pH i temperatury, dzięki czemu proces zostaje przyspieszony. Regeneracja skóry przebiega szybciej i przeważnie nie dochodzi do powstawania blizn.

Skład

Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) zawiera:
  • Hydrokoloid
  • Polyurethan

Środki ostrożności

Produkt nie powinien być stosowany u osób ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników. Ze względu na specyfikę gojenia się ran u diabetyków, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.). W przypadku zauważenia pogorszenia się stanu rany lub pojawienia się stanu zapalnego należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.

Sposób użycia

Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) należy stosować wyłącznie na suchą i oczyszczoną skórę. Usuń papier ochronny bez dotykania powierzchni klejącej. Przyciśnij środek plastra do czubka palca. Przytrzymaj zaokrąglony koniec plastra i ostrożnie przyklej pasek wzdłuż paznokcia. Oderwij zaokrąglony koniec. Następnie przyklej drugą część plastra i oderwij drugi zaokrąglony koniec. Końce plastra powinny na siebie zachodzić. Plaster należy odkleić w celu wymiany w momencie zauważenia poluzowania, utraty przyczepności. Jeden plaster można nosić przez kilka dni.

Dodatkowe informacje

Plaster wodoodporny. Rozmiar: 6 x 1 cm.
Compeed plastry na popękane palce (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: HRA Pharma Deutschland GmbH,

Compeed plastry na popękane palce  zamów na apo-discounter.pl
21%
oszczędzasz

Compeed plastry na popękane palce (10 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 30,07*
zł 23,59*
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności