Strona główna > Kosmetyki i pielęgnacja > Pielęgnacja stóp > Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelac

Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelac (10 ml)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 02528225

Oryginalny produkt Recordati Pharma GmbH
Cena podstawowa: zł 261.90/100 ml

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 34,49
zł 26,19*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci zł 109,59

Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelac  zamów na apo-discounter.pl
24%
oszczędzasz
Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci  zamów na apo-discounter.pl
31%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 135,78 *

W sumie oszczędzasz: zł 58,63


Zastosowanie Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelach (Opakowanie: 10 ml)

Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelach (Opakowanie: 10 ml) dla pięknej skóry stóp.
Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelach (Opakowanie: 10 ml) pomaga przy odciskach na stopach i bolących modzelach - aktywny składnik preparatu (kwas salicylowy) szybko wnika w skórę i rozpuszcza nadmiar zrogowaciałego naskórka. Zgrubiała warstwa jest skutecznie usunięta co równocześnie poprawia krążenie zwalczając przyczyny powstawania modzeli i odcisków. Już zwykle 3-4 dni regularnego stosowania Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelach (Opakowanie: 10 ml) w połączeniu z kąpielą stóp w ciepłej wodzie eliminuje wszelkie dolegliwości.

Skład

Roztwór 17,4% - składnik aktywny - kwas salicylowy; pozostałe składniki : aceton, etyloceluloza, kopowidon, trójglicerydy średnio łańcuchowe, woda oczyszczona

Środki ostrożności

Nie stosować przy nadwrażliwości na kwas salicylowy, salicylany lub na którąkolwiek substancję pomocniczą oraz w przypadku niemowląt.
Produkt nie powinien być stosowany w przypadku osób z zaburzeniami czynności nerek. W przypadku chorób skórnych - zaczerwienieniach, zapaleniach lub wilgotnych, powierzchniowych zmianach skórnych należy szczególnie uważać ze względu na możliwy wzrost przepuszczalności skóry dla kwasy salicylowego.
W okresie ciąży/laktacji stosowanie zalecane jest wyłącznie przy niewielkich powierzchniach (do 5cm2 skóry).
W niektórych przypadkach stosowanie preparatu może powodować reakcje alergiczne skóry.

Sposób użycia

Stosować 1-2 razy dziennie na zmienione chorobowo miejsce (dzienna dawka kwasu salicylowego w przypadku dzieci i osób starszych - 0,2g co odpowiada 1g/1,1ml roztworu - oraz u osób dorosłych - 2g co odpowiada 1,1 opakowania 10ml - nie powinna zostać przekroczona). W przypadku dzieci produktu nie należy stosować na kilku różnych miejscach jednocześnie. Przy stosowaniu maksymalnych dziennych dawek kuracja nie powinna trwać dłużej niż tydzień czasu.

Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelach (Opakowanie: 10 ml) aplikować przy pomocy szpatułki i pozostawić do wchłonięcia. Aby ochronić otaczającą odciski/modzele zdrową skórę ciała zaleca się pokrycie jej maścią cynkową lub wazeliną. Odciski/modzele są skutecznie usunięte zwykle po 3-4 dniach stosowania preparatu w połączeniu z kąpielą stóp w ciepłej wodzie. W razie zapotrzebowania leczenie można powtórzyć.

Dodatkowe informacje

Roztwór do stosowania na skórę stóp - wyłącznie do użytku zewnętrznego przy odciskach i modzelach. Łatwopalny - butelkę szczelnie zamykać po zastosowaniu.
Unikać kontaktu z błoną śluzową - w szczególności z oczami. W razie konieczności natychmiast przepłukać bieżącą wodą. Przechowywać w temperaturze pokojowej - poniżej 25°C.
Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelach (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Recordati Pharma GmbH, Eberhard-Finckh-Str. 55, 89075 Ulm

Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelac  zamów na apo-discounter.pl
24%
oszczędzasz

Collomack Topical roztwór dla skóry stóp przy odciskach/modzelac (10 ml)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 34,49
zł 26,19*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności