CM3 Alginat kapsułki (50 szt.)

Oryginalny produkt Easyway GmbH Nr art.: 02563380
Marka: CM3

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
140,99*
149,28 zł
Zawiera 8 % VAT
Do listy zakupów
Ten produkt jest bezpośrednim następcą : Cm3 Alginat zestaw startowy kapsułki (Nr art.: 04129676)
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Orlistat Hexal 60 mg kapsułki twarde 109,99 zł

CM3 Alginat kapsułki  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Orlistat Hexal 60 mg kapsułki twarde   zamów na apo-discounter.pl
49%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 250,98 zł *
W sumie oszczędzasz: 114,60 zł


Zastosowanie CM3 Alginat kapsułki (Opakowanie: 50 szt.)

CM3 Alginat kapsułki (Opakowanie: 50 szt.) to jeden z najbardziej skutecznych niemieckich suplementów wspomagających utratę zbędnych kilogramów. Preparat pozwoli ci jeść mniej i schudnąć w sposób naturalny. Idealny gdy chcesz kontrolować swoją wagę w sposób zrównoważony i długotrwale. Pomaga także przyjąć zdrowe nawyki żywieniowe

Efekt działania CM3 Alginat kapsułki (Opakowanie: 50 szt.)

Kompleks zawarty w kapsułce pozostaje niestrawiony w żołądku przez kilka godzin w postaci żelu dając przedłużone uczucie sytości. Następnie wędruje do jelita cienkiego, gdzie następuje jej rozkład. Dzięki temu, że preparat zapewnia uczucie sytości na dłużej - pozwala to jeść mniej i tracić dodatkowe kilogramy w sposób naturalny. Przeciwdziałanie uczuciu głodu ułatwia utrzymanie diety i kontrolę wagi. W połączeniu z nisko tłuszczową dietą - produkt ułatwia wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych.

Skład

W skład produktu wchodzą algi z gatunku Laminaria digita (gromada brunatnic). Alginiany są dobrze rozpuszczalne i mają skłonność do pęcznienia. Ich struktura pozostaje bez zmian w kwaśnym środowisku żołądka, ulegają rozkładowi dopiero w alkalicznym środowisku jelita cienkiego. Alginiany odgrywają bardzo pozytywną rolę w naszym układzie trawiennym - pomagają przy kontakcie żywności z enzymami trawiennymi oraz wywołują pozytywny wpływ na metabolizm tłuszczów i węglowodanów. Ponadto spowalniają opróżnianie żołądka przez co organizm zachowuje na dłużej uczucie sytości.
  • 1 kapsułka zawiera skompresowany, liofilizowany kompleks aktywny z alginianu sodu

Środki ostrożności

Interakcje z innymi lekami nie są znane. Przeciwwskazania: przerostowe zwężenie odźwiernika, ciężkie zaburzenia czynności nerek. Przy przewlekłych chronicznych schorzeniach układu pokarmowego przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.

Sposób użycia

CM3 Alginat kapsułki (Opakowanie: 50 szt.) nie jest substytutem posiłków, jednak przyczynia się do zmniejszenia ilości spożywanego pokarmu. Należy przyjmować ok.30 minut przed każdym posiłkiem popijając szklanką wody. Ilość przyjmowanych kapsułek ustala się indywidualnie.Na początku powinno się stosować 3 kapsułki dziennie. Dawkę początkową można w późniejszym etapie zmniejszyć bądź zwiększyć w zależności od potrzeb. Nie należy przekraczać 15 kapsułek na dzień. Jeśli przyjmujesz preparat regularnie - co każde cztery tygodnie należy zrobić 2-3 dni przerwy. Następnie można powrócić do przyjmowania kapsułek. Kapsułek nie należy ssać, gryźć bądź rzuć. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Idealne rezultaty osiąga się poprzez połączenie preparatu ze zdrową, nisko tłuszczową dietą.
CM3 Alginat kapsułki (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Easyway GmbH, Sperberweg 4, 41468 Neuss

CM3 Alginat kapsułki  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

CM3 Alginat kapsułki (50 szt.)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
140,99*
149,28 zł
Zawiera 8 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści