Bonyplus extra mocny klej do protez (40 g)

(4)
Nr art.: 08857993

Oryginalny produkt JATI - LYDIA TIELKE e. Kfr.
Cena podstawowa: zł 94.97/100 g

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 38,81*
zł 37,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Utrzymuje protezę na swoim miejscu przez cały dzień
  • Działa antybakteryjnie
  • Zapewnia maksymalny komfort
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Blend A Dent Super krem do protez z ochroną przed okruchami zł 18,79 (CP*: zł 46.97/100 g)

Bonyplus extra mocny klej do protez  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Blend A Dent Super krem do protez z ochroną przed okruchami  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 56,78 *

W sumie oszczędzasz: zł 0,82


Zastosowanie Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g)

Obawiasz się uśmiechać i swobodnie rozmawiać przez swoją protezę? Sięgnij po Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g), który sprawi, że Twoja proteza przez wiele godzin pozostanie na swoim miejscu. Po zastosowaniu kleju nie musisz martwić się o to, że resztki jedzenia dostaną się pod Twoją protezę co może być dla Ciebie niekomfortowe i nieprzyjemne. Klej na tyle przymocuje Twoją protezę do podniebienia, że będzie ona cały czas na swoim miejscu. Klej jest bardzo prosty w zastosowaniu. Składniki znajdujące się w kleju powodują mocną przyczepność, efektem jest to, że Twoja proteza przez cały dzień pozostanie na Twoim miejscu. Klej posiada również działanie antybakteryjne. Klej Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g) jest idealny dla wszystkich tych, którzy mają problem ze swoja protezą, którzy poprzez jej ruchomość nie czują się komfortowo. Sięgnij po ten wspaniały klej do protez rozmawiaj, jedz i uśmiechaj się bez obaw.

Efekt działania Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g)

Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g) pewnie i na długi czas przytwierdza protezę do dziąsła, zapobiegając jednak nieprzyjemnemu poczuciu jej ucisku. Właściwość ta wynika z faktu, że Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g) wytwarza rodzaj ochronnej warstwy pomiędzy protezą a dziąsłem, która nie tylko amortyzuje nacisk, ale również zapobiega przedostawaniu się resztek jedzenia pod protezę. Tym samym Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g) zapobiega rozwojowi stanów zapalnych, samemu nie wywołując żadnych niepożądanych reakcji w obrębie jamy ustnej. Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g) jest bezsmakowy, skutkiem czego pozwala bez przeszkód cieszyć się smakiem spokojnie przeżuwanych potraw.

Skład

Kopolimer wapnia/sodu PVM/MA, guma celulozowa, parafina ciekła, wazelina, mentol, mleczan mentylu.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Sposób użycia

Przed zastosowaniem produktu dokładnie wyczyścić zarówno dziąsło, jak i protezę. Tej ostatniej nie osuszać. Krem nakładać na wilgotną protezę, po stronie przylegającej do dziąsła. Nakładać w ilości ok. 1 g – co odpowiada wadze 4 grudek preparatu wielkością zbliżonych do ziaren grochu.
Przed przyklejeniem protezy do dziąsła, dla szybszego uaktywnienia składników działających preparatu zaleca się wyprodukowanie jak największej ilości śliny, oraz zwilżenie nią dolnej szczęki i podniebienia. Następnie, potraktowaną już kremem protezę należy docisnąć do dziąsła na kilka sekund. Przed spożywaniem pokarmów lub napojów powinno się odczekać ok. 5 minut.
Bonyplus extra mocny klej do protez (Opakowanie: 40 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: JATI - LYDIA TIELKE e. Kfr.,

Bonyplus extra mocny klej do protez  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Bonyplus extra mocny klej do protez (40 g)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 38,81*
zł 37,99*
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności