Strona główna > Bionorm kapsułki nasycające

Bionorm kapsułki nasycające (60 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 01998288

Oryginalny produkt medphano Arzneimittel GmbH

Wysyłka gratis od zł 179
wycofany ze sprzedaży
×

Niestety ten produkt został wycofany ze sprzedaży. Chętnie pomożemy w wyborze podobnego preparatu.


zł 151,23*
zł 134,99*
Do listy zakupów
Tego produktu nie mamy w ofercie
Z chęcią sprawdzimy możliwość wprowadzenia tego produktu do oferty.

zakupy w apo-discounter.pl
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena

Zastosowanie

Bionorm kaspułki nasycające z koniakiem umożliwiają utratę wagi w łatwy sposób ponieważ zapewniają długotrwałe uczucie sytości, zmniejszają głód i dzięki temu pozwalają jeść mniej. Bionorm zawiera ekstrakt z korzenia rośliny konjak (Amorphophallus konjac) roślina ta uprawiana jest od wielu lat we Wschodniej Azji. Z bulw i korzeni tej ożliny pozyskuje się mączkę mającą zastosowanie podobne do skrobi kukurydzianej. Konjak stosowany jest często jako zagęszczacz i substancja żelująca. Producentem kapsułek jest firma farmaceutyczna Bionorm Pharmarissano. Ekstrakt z Konjak składa się w około 80% z węglowodanów z których 60-80% stanowi błonnik. Ze względu na dużą zawartość skrobi wiązane jest dużo (1g więzi ok.100g wody). Błonnik zawarty w ekstrakcie pęcznieje w żołądku i dzięki teemu zapewnione jest długotrwałe uczucie sytości. Kapsułki te umożliwiają w szybkim czasie osiągnąć pożądaną wagę.

Skład

1 kapsułka zawiera 400 mg ekstraktu konjak. Otoczka kapsułki składa się z celulozy, czyli produkt jest wolny od składników zwierzęcych.

Środki ostrożności

Nie stosować przy uczuleniu na składnik preparatu. Należy też unikać jeśli występują choroby układu pokarmowego.

Sposób użycia

1 do 3 kapsułek około pół godziny przed każdym posiłkiem z co najmniej 300 ml niskokalorycznego płynu. Nie powinno się przekraczać 9 kapsułek dziennie. W czasie stosowania kapsułek wskazane jest picie dużej ilości płynów ze względu na obecność w ekstrakcie błonnika wiążącego wodę. Brak płynów może powodować zaparcia.

Dodatkowe informacje

Dla wszystkich chcących pozbyć się dodatkowych kilogramów

Producent: medphano Arzneimittel GmbH, Maienbergstr. 10-12, 15562 Rüdersdorf

Bionorm kapsułki nasycające   zamów na apo-discounter.pl
10%
oszczędzasz
Bionorm kapsułki nasycające (60 szt.)
wycofany ze sprzedaży
×

Niestety ten produkt został wycofany ze sprzedaży. Chętnie pomożemy w wyborze podobnego preparatu.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 151,23*
zł 134,99*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności