Aspiryna 500 mg (20 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 10203603

Oryginalny produkt Bayer Vital GmbH
Marka: Aspirin

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 28,95
zł 20,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Działa przeciwbólowo
  • Szybka ulga
  • Polecany w bólach głowy, zęba i menstruacyjnych
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki zł 9,59

Aspiryna 500 mg  zamów na apo-discounter.pl
27%
oszczędzasz
Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki  zamów na apo-discounter.pl
26%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 30,58 *

W sumie oszczędzasz: zł 11,33


Zastosowanie Aspiryna 500 mg (Opakowanie: 20 szt.)

Aspiryna 500 mg (Opakowanie: 20 szt.) to popularny środek stosowany w przypadku wystąpienia lekkich i umiarkowanych bólów, np. głowy, zęba, menstruacyjnych. Można również stosować w momencie zauważenia infekcji grypopodobnych oraz przeziębienia z lekką gorączką i bólami.

Efekt działania Aspiryna 500 mg (Opakowanie: 20 szt.)

Aspiryna 500 mg (Opakowanie: 20 szt.) cieszy się ogromną popularnością ze względu na bardzo szybkie działanie. Szybko uśmierza dokuczliwy ból głowy, zęba czy też ból menstruacyjny. Umożliwia dzięki temu niemalże natychmiastowy powrót do wykonywania codziennych czynności. Pomaga również złagodzić objawy przeziębień oraz infekcji gry podobnych. Obniża gorączkę oraz stan podgorączkowy, zmniejsza również odczuwanie bólu wywołanego przez chorobę.

Skład

Aspiryna 500 mg (Opakowanie: 20 szt.) zawiera:
  • Kwas acetylosalicylowy
  • Wosk carnauba
  • Hypromeloza
  • Węglan sodu
  • Dwutlenek krzemu, wysoce zdyspergowany
  • Stearynian cynku

Środki ostrożności

Produkt nie powinien być stosowany u osób ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników, zwłaszcza w przypadku uczulenia na kwas acetylosalicylowy. Nie zaleca się stosowania Aspiryna 500 mg (Opakowanie: 20 szt.) u osób z ostrymi wrzodami żołądka lub jelit, zwiększonym ryzykiem krwawienia, upośledzeniem czynności nerek, wątroby lub serca, a także podczas leczenia metotreksatem lub antykoagulantami.
Stosowanie u kobiet w pierwszych miesiącach ciąży wymaga konsultacji z lekarzem. Od 6 miesiąca ciąży nie wolno stosować leku. Nie zaleca się stosowania w okresie karmienia ze względu na możliwość przedostania się substancji do mleka matki.

Sposób użycia

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia/ powyżej 40 kg: 1 -2 tabletki maksymalnie do 6 razu dziennie. Stosowanie u młodszych dzieci wymaga konsultacji z lekarzem. Osobom powyżej 65 roku życia zaleca się nieprzekraczanie 4 dawek dziennie. Tabletkę należy połknąć, popijając dużą ilością płynu, najlepiej wody.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Aspiryna 500 mg (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm Allee Gebäude K, 51368 Leverkusen

Aspiryna 500 mg  zamów na apo-discounter.pl
27%
oszczędzasz

Aspiryna 500 mg (20 szt.)

dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 28,95
zł 20,99*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
0
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności