Strona główna > Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg

Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (10 szt.)


Oryginalny produkt Bayer Vital GmbH Nr art.: 10836596
Brand: Aspirin

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
25,19*
34,36 zł
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Szybka pomoc na przeziębienie.
  • Zbijanie gorączki.
  • Na bóle głowy i kończyn.
  • Z dodatkiem witaminy C.
Przeczytaj ulotkę

Zastosowanie Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (Opakowanie: 10 szt.)

Czasem najlepsze metody, to sprawdzone metody – a klasycznej „aspiryny” nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (Opakowanie: 10 szt.) stanowią nieocenioną pomoc przy okazji przeziębień i infekcji grypopodobnych. Zbiją gorączkę i złagodzą bóle kończyn. Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (Opakowanie: 10 szt.) pozwolą także dodać organizmowi sił w walce z chorobą – poprzez wzmocnienie układu immunologicznego.

Efekt działania Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (Opakowanie: 10 szt.)

Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (Opakowanie: 10 szt.) gwarantują skuteczny przebieg symptomatycznego leczenia przeziębienia. Działając w oparciu o kwas acetylosalicylowy operują na płaszczyźnie enzymatycznej, powstrzymując wydzielanie się w organizmie tzw. mediatorów zapalnych – czyli grupy hormonów odpowiadających za rozprzestrzenianie się bólu i stanów zapalnych, oraz za niekontrolowany wzrost temperatury ciała. Powstrzymując rozwój infekcji Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (Opakowanie: 10 szt.) zapobiegają jej poważniejszym powikłaniom chorobowym, a dodatkowa zawartość witaminy C powoduje wzrost ogólnej odporności organizmu.

Skład

Substancja działające: 400 mg kwasu acetylosalicylowego, 240 mg kwasu askorbinowego (witamina C).
Substancje pomocnicze: diwodorotlenek sodu, wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy, węglan sodu.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie stosować w przypadku ciężkich dolegliwości wrzodowych żołądka lub jelit, nadciśnienia, niewydolności wątroby, nerek lub serca, w trzech ostatnich miesiącach ciąży, ani w połączeniu z lekami zawierającymi metotreksat (w jego tygodniowej dawce wyższej niż 15 mg).

Sposób użycia

Tabletki rozpuszczać w szklance wody, w następujących dawkach:

  • Dorośli i młodzież powyżej 12. roku życia: jednorazowo 1-2 tabletki, maks. 3-6 dziennie.
  • Dzieci w wieku 9-12 lat: jednorazowo 1 tabletka, maks. 3 dziennie.
Powstały po rozpuszczeniu tabletki roztwór w całości wypić.

Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm Allee Gebäude K, 51368 Leverkusen

Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg zamów na apo-discounter.pl
25%
oszczędzasz

Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (10 szt.)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
25,19*
34,36 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści