Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg Brausetabletten (10 szt.)


Oryginalny produkt Bayer Vital GmbH Nr art.: 10836596

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
25,19*
34,36 zł
Zawiera 23 % VAT
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Przeczytaj ulotkę

Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg Brausetabletten (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm Allee Gebäude K, 51368 Leverkusen

Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg Brausetabletten zamów na apo-discounter.pl
25%
oszczędzasz

Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg Brausetabletten (10 szt.)

dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
25,19*
34,36 zł
Zawiera 23 % VAT
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Kup na raty
0
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści