Ardeytropin tabletki (100 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 07422744

Oryginalny produkt Ardeypharm GmbH

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 251,96
zł 242,39*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Poprawia jakość snu
  • Ułatwia zasypianie
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Hoggar Night Tabletki nasenne zł 31,79

Ardeytropin tabletki   zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Hoggar Night  Tabletki nasenne  zamów na apo-discounter.pl
38%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 274,18 *

W sumie oszczędzasz: zł 29,57


Zastosowanie Ardeytropin tabletki (Opakowanie: 100 szt.)

Ardeytropin tabletki (Opakowanie: 100 szt.) mają za zadanie poprawić jakość snu oraz ułatwić zasypianie w przypadku zaburzeń snu.

Efekt działania Ardeytropin tabletki (Opakowanie: 100 szt.)


Ardeytropin tabletki (Opakowanie: 100 szt.) zawierają Tryptofan to aminokwas niezbędny, którego organizm nie potrafi sam wytworzyć i należy dostarczać go z dietą. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a jego niedobory powodują spadek energii, bezsenność, gorsze samopoczucie, a nawet depresję.
Ardeytropin tabletki (Opakowanie: 100 szt.) są przeznaczone dla osób, które mają problemy z zasypianiem, długotrwałymi stanami napięcia nerwowego, narażonych na stresy i obserwujących u siebie spadki energii i trudności z mobilizacją do działania, a także dla mężczyzn w celu poprawy libido. Ich działanie może również korzystnie wpływać na organizm w zespole napięcia przedmiesiączkowego i migrenach.

Skład

W skład 1 tabletki wchodzą: 500 mg L-tryptofanu, karboksymetyloskrobia (+), celuloza w proszku (+), stearynian magnezu (+), dwutlenek krzemu, wysoko zdyspergowany (+), kwas stearynowy (+), rozczynnik talkowy (+), dwutlenek tytanu (+), bis-ortofosforan triwapniowy (+).

Środki ostrożności

Nie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych na składniki leku. Zwłaszcza tryptofan. Jeśli u pacjenta występują ciężkie problemy z wątrobą, zaburzenie funkcji mózgu w wyniku przewlekłej choroby wątroby (encefalopatia wątrobowa), ciężka choroba nerek i niewydolność nerek, rakowiak jelita cienkiego (określona choroba nowotworowa) z uszkodzeniem serca (zespół Hedingera). Jeśli pacjent jest leczony niektórymi lekami hamującymi depresję z powodu choroby psychicznej lub przyjmowania dexfenfluraminy hamującej apetyt.
Nie stosować u dzieci i kobiet w ciąży.

Sposób użycia

Tabletki doustne. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów i o ile lekarz nie zaleci inaczej Ardeytropin tabletki (Opakowanie: 100 szt.) zaleca się przyjmować: dorośli 2 tabletki dziennie (co odpowiada 1 g tryptofanu). 20 do 30 minut przed snem, dobrze popić płynem najlepiej wodą. Po konsultacji z lekarzem dawkę tę można zwiększyć do 4 tabletek (co odpowiada 2 g tryptofanu).
Czas trwania leczenia. Po 3 - 4 tygodniach lekarz powinien sprawdzić potrzebę dalszego leczenia produktem. Nie stosowano leku długotrwale.
Należy porozmawiać z lekarzem jeżeli działanie leku jest zbyt słabe lub zbyt silne.
Należy stosować lek zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.
Ardeytropin tabletki (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Ardeypharm GmbH,

Ardeytropin tabletki   zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Ardeytropin tabletki (100 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 251,96
zł 242,39*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności