Zapisz się do Newslettera
Warunki bonu

Amorolfin-ratiopharm 5% (5 ml)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 09199196

Oryginalny produkt ratiopharm GmbH
Cena podstawowa: zł 2451.80/100 ml
Marka: Amorolfin-ratiopharm

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 197,31
zł 122,59*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Skuteczne przeciwdziałanie grzybicy paznokci
  • Korzystne rozwiązanie
  • Wystarczy 1 aplikacja tygodniowo
  • Hamuje rozwój grzybicy i eliminuje ją
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Canesten extra krem przeciwgrzybiczny zł 69,39 (CP*: zł 138.78/100 g)

Amorolfin-ratiopharm 5%   zamów na apo-discounter.pl
37%
oszczędzasz
Canesten extra krem przeciwgrzybiczny  zamów na apo-discounter.pl
19%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 191,98 *

W sumie oszczędzasz: zł 91,82


Zastosowanie Amorolfin-ratiopharm 5% (Opakowanie: 5 ml)

Amorolfin-ratiopharm 5% (Opakowanie: 5 ml) to preparat działający leczniczo na grzybicę paznokci u stóp. Wzmocniający płytkę paznokci.

Efekt działania Amorolfin-ratiopharm 5% (Opakowanie: 5 ml)

Grzybica paznokci to infekcja wywołana przez grzyby z rodziny dermatofitów, które szybko rozmnażają się na stopach oraz dłoniach. Jako że stopy i dłonie bardzo często mają kontakt ze środowiskiem ciepłym i wilgotnym, grzybica paznokci ma w tych okolicach idealne warunki do rozwoju. Infekcja może mieć wiele przyczyn i może objawiać się w różnych obszarach paznokci, najczęściej w postaci zaczerwienienia, następnie swędzeniem i łuszczeniem się skóry, a w dalszej fazie odbarwieniem, deformacją oraz łuszczeniem płytki paznokcia. Paznokcie stają się bardziej kruche, a ich dotykanie sprawia ból.
Amorolfin-ratiopharm 5% (Opakowanie: 5 ml) to wysokiej jakości preparat przeciwdziałający grzybicy paznokci u stóp. Zawiera aktywny składnik Amorolfina. Składnik ten hamuje wzrost grzybów i zwalcza je.
Amorolfin-ratiopharm 5% (Opakowanie: 5 ml) jest bezbarwny i praktycznie niewidoczny.

Skład

W skład 1 ml Amorolfin-ratiopharm 5% (Opakowanie: 5 ml) wchodzą: amorolfina (każda butelka zawiera 50 mg / ml substancji czynnej amorolfiny co odpowiada 55,74 mg / ml chlorowodorku amorfofryny), kopolimer etakrylanu amonu (typ A), triacetyna, octan butylu, octan etylu i etanol (bezwodny).

Środki ostrożności

Nie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych, na któryś z jego składników. Podczas kuracji nie stosować lakieru do paznokci oraz paznokci żelowych.

Sposób użycia

W zestawie znajduje się 1 butelka preparatu z wacikiem, szpatułka i pilniki do paznokci. Produkt w postaci płynu. Preparat wystarczy stosować raz w tygodniu przez okres co najmniej 6 miesięcy, dopóki zdrowe paznokcie nie odrosną całkowicie. Przy stosowaniu leku, konieczna jest pewna doza cierpliwości, ponieważ wyleczone paznokcie odrastają wolno, a wyeliminowanie grzyba zajmuje trochę czasu.
Przed nałożeniem preparatu spiłuj dołączonym pilnikiem zakażony obszar. Nie stosuj tego samego pilnika do zdrowych paznokci. Aby zapobiec przeniesieniu się infekcji na inne osoby nie należy dzielić się pilnikiem z innymi osobami.
Następnie oczyść paznokieć za pomocą dołączonego wacika nasączonego spirytusem kosmetycznym (lub zmywaczem do paznokci), aby oczyścić powierzchnię paznokcia. Na tak przygotowane paznokcie nanieś preparat na całą powierzchnie paznokcia. Uwaga. Nie należy zbierać preparatu ze ścianek otworu, ponieważ może być już wysuszony. Pozostaw do wyschnięcia przez co najmniej 3 minuty.
Na koniec wyczyść dokładnie szpatułkę, aby móc jej użyć ponownie następnym razem.
W przypadku kolejnych zabiegów należy najpierw usunąć starą warstwę preparatu za pomocą wacika i, jeśli to konieczne, ponownie spiłować paznokcie.
Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Amorolfin-ratiopharm 5% (Opakowanie: 5 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: ratiopharm GmbH, Graf-Arco-Str. 3, 89079 Ulm

Amorolfin-ratiopharm 5%   zamów na apo-discounter.pl
37%
oszczędzasz

Amorolfin-ratiopharm 5% (5 ml)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 197,31
zł 122,59*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności